Aneta - opinia (1) Ludzie z pasją konsekwentnie realizują autorską metodą naukę języka. Po 9... Aneta Julia - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do nauczania dzieci! Julia Renia - opinia (1) Rewelacyjnie.profesjonalnie. przystępnie. Renia
Hania - opinia (1) Wysoki poziom nauczania, przyjemna atmosfera. Hania Hania - opinia (1) Polecam z całego serca. Syn chodzi już trzeci rok i widać postępy. Bardzo... Hania Juper - opinia (1) Swietna szkoła. Wspaniali lektorzy Juper łukasz - opinia (1) Pełen profesjonalizm i bezpieczenstwo! Dzieci biorą udział w zajeciach... łukasz Joanna - opinia (2) Bardzo dobra szkoła językowa dla dziecka, które z przyjemnością chodzi na... Joanna Bezkonkurencyjna!!!!!!!!!! (2) Polecam. Bardzo przyjazna atmosfera, autorski program nauczania, który... Aneta Polecam :) (2) Świetna kadra, metody i podejście do kursantów. Marta Agata - opinia (2) Kultura osobista i profesjonalizm. Bezpieczeństwo dzieci i zaangażowanie w... Agata Świetna Szkoła (2) QLSchool jest miejscem w którym przestają istnieć bariery językowe. Moje... Alina Wspaniała szkoła :-) (2) Qlschool to wspaniała szkoła oferująca możliwość uczenia się języka... Zadowolona kursantka Polecam wszystkim, którzy cenią profesjonalizm! (2) Szkoła niewątpliwie jedyna w swoim rodzaju, przede wszystkim profesjonalna... Joanna polecam (2) Córka w tym roku zdała egzamin gimnazjalny rozszerzony na 97%. Jednak gdyby... Bartłomiej Super szkoła! (2) Miła kadra lektorska, świetna atmosfera i przede wszystkim szybkie wyniki w... Anna Super Szkoła (2) Profesjonalne podejście do nauczania, zarówno do najmłodszych jak i... Łukasz Super szkoła językowa (2) Przygoda mojej córki z Qlschool zaczęła się cztery lata temu i trwa. Zajęcia... Monika Lica Super szkoła (2) Polecam z czystym sumieniem, syn zaczyna drugi rok nauki angielskiego,... Mama godne polecenia (1) Bardzo dobra szkoła, pełen profesjonalizm. Mój syn uczęszcza do tej szkoły... Ela