Radosne Maluchy

Przedszkola

Gdańsk, Piotra Czajkowskiego 5

Mami z Suchanina - ocena (1) Polecam Sąsiadom! My jesteśmy w przedszkolu od tego roku i zachwyciła nas... Mami z Suchanina Dorota - opinia (1) Po 1,5 roku uczęszczania córeczki do Radosnych Maluchów mogę śmiało wystawić... Dorota MP - opinia (1) Wspaniałe przedszkole, opiekuńcze i uśmiechnięte panie, angielski... MP
Marcin i Kasia - opinia (1) Przedszkole warte polecenia szczególnie za naukę pływania i zajęcia sportowe.... Marcin i Kasia Mama - opinia (1) Przede wszystkim przedszkole ma zajęcia na basenie. Syn bał się wody a teraz... Mama Anna Rogowska - opinia (1) Bardzo dobre przedszkole, mam dwójkę dzieci i obydwoje tam uczęszczają (jedno... Anna Rogowska Rozczarowanie na zakończenie - mało radośnie (3) W tym roku pani dyrektor pokazała brak klasy i empatii. Ze względu na to , że... Tata Przedszkole na szóstkę! (5) Polecam innym rodzicom Przedszkole Radosne Maluchy. Pełen profesjonalizm,... Iga Przedszkole 42 Pod Modrzewiem w Gdyni (1) . marzena14a polecamy (2) Rewelacyjne przedszkole, mają własny ogród i plac zabaw, ale moje dziecko... James78 Paula (2) Mój syn korzysta z przedszkola i jestem z niego bardzo zadowolona Paula Opinia (1) Witam! Od września chce oddać córkę do tego przedszkola. Czy mógłby ktoś... Kas Wcale nie jest tak różowo... (1) Uważam, że Pani Dyrektor robi wszystko, a dokładniej mówi wszystko tak aby... noss (nie)Drobny szczegół (1) Ogólnie do przedszkola zastrzeżeń nie mam. Boli natomiast to, w jaki sposób... zniesmaczony Radość, szczęście i bezpieczeństwo (1) Drodzy rodzice, jeżeli zastanawiacie się, do którego przedszkola oddać Wasze... Mama dwójki maluchów dobre przedszkole (1) Jestem rodzicem trzylatka i polecam przedszkole radosne maluchy. moje dziecko... mama zadowolona mama (1) moje dziecko chodzi do Radosnych Maluchów, dlatego mogę z całym przekonaniem... zadowolona mama polecam (1) Polecam wszystkim Rodzicom, którzy szukają dla swoich maluchów bezpiecznego,... Małgorzata SZCZERZE POLECAM (1) Wraz z żoną prześwietliliśmy inne przedszkola i okazało się, że Radosne... kaszanka forever radosne maluchy (1) Przedszkole Radosne Maluchy w Gdansku Suchanino to najmilsze miejsce dla... dargons@wp.pl