Janka D. - opinia (1) Drobiazgowy wywiad i wykonanie przeze mnie kilku zadań ruchowych wystarczyły... Janka D. E. B. - opinia (1) W trakcie rehabilitacji związanej z terapią manualną twarzy miałam kontuzje... E. B. Estera B. - opinia (1) Mój przypadek był dość ciężki - podczas operacji myringoplastyki ucha prawego... Estera B.
Emilia - opinia (1) Emilia Użytkownik zweryfikowany 14 grudnia 2019 Lokalizacja: W innym miejscu... Emilia Agnieszka - opinia (1) W czasie masażu tajskiego doznałam poważnego urazu kręgosłupa (odcinek... Agnieszka ból kolana (1) Miałem poważny kłopot z kolanem. Diagnoza postawiona przez p.Tomka po badaniu... Zenon Domagalski kontakt (1) czy jest jakis kontakt z Panem Tomaszem bo tetelefony na stronie... Bartek Pełny powrót do zdrowia (1) Moja 19-letnia córka od 5-tego roku życia trenuje taniec towarzyski. Wiosną... Milena operacja stawu biodrowego (1) Pan Tomek przygotował mnie do operacji, pokazał jakie ćwiczenia mam wykonywać... Józefa Kontakt do p. Tomasza Lanieckiego (2) Witam, próbuję skontaktować się z p. Tomaszem Lanieckim w sprawie... Pt Rehabilitacja powypadkowa (1) W czerwcu zeszłego roku miałem wypadek motocyklowy. Głównymi doznanymi... Łukasz Wielki powrót do pełnej sprawności (2) Dwa lata temu zwróciłem się do Pana Tomka o pomoc w sprawie silnych bólów... Mieczysław Funkcjonalna Rehabilitacja Medyczna (1) Pan Tomek to wybitny specjalista, który nie tylko potrafi doskonale... Karolina Rehabilitacja (1) Po raz pierwszy korzystałam z rehabilitacji u Pany Tomka 10 lat temu. Miałam... Barbara M. Uzasadnienie wysokiej oceny wspolpracy z Panem Tomaszem Lanieckim (1) Jestem pacjentem z problemami kregoslupa, kolan i barku.Przeszedlem rowniez... Jacek Birtus kontakt do Pana Lanieckiego (3) Proszę o informację gdzie ma swój gabinet Pan Laniecki? Próbuję się do niego... sonny naprawdę pomógł (2) Miałem poważny wypadek na Quadzie i od 2008 roku nie było sposobu, aby... Jan Doskonały fizjoterapeuta (1) Profesjonalne i rzeczowe podejście Pana Tomasza do pacjenta.Jest partnerem... Janina Rehabilitacja Medyczna (1) Jestem trenerką sportową wiec ból i kontuzje nie są mi obce.Całe szczęście że... wiola super specjalista (1) Rewelacyjny specjalista z fachem w ręku. W ciagu 2 miesiecy doprowadził mi... justyna