RENO ART Profesjonalny Serwis Marki Renault

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 253

Ostry45 - ocena (2) Ekipa z renoart jest naprawdę świetna i godna polecenia, kolejny raz... Ostry45 JJ TT - opinia (1) Reno Art to klasa sama w sobie . JJ TT lasot - opinia (1) Nie ma lepiej w 3city niż w Renoart. zajebista ekipa lasot
Dorożkarz - opinia (1) Naprawiam tam samochody od wielu lat, zawsze trafna diagnoza i żadnego... Dorożkarz Roman - opinia (1) Profesjonaliści!. Korzystamy z usług serwisu od kilku lat. Niezmiennie... Roman Sebastian - opinia (1) Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Wykonanie usługi starannie i na czas.... Sebastian Bartek - opinia (1) Bardzo fachową obsługa. Stały kontakt w trakcie naprawy i informacja o... Bartek Bartek - opinia (1) Bardzo fachową obsługa. Stały kontakt w trakcie naprawy i informacja o... Bartek Janusz - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta szczerze polecam !!!!!!! Janusz Aleksandra B. - opinia (1) Profesjonalna i miła obsługa. Gorąco polecam! Aleksandra B. Alina - opinia (1) Super serwis, "dowodzony" przez super-profesjonalistę, jestem bardzo... Alina Łukasz - opinia (1) Do tej pory najlepszy warsztat na jakie trafiłem korzystam z usług od trzech... Łukasz Maria - opinia (1) Polecam po raz kolejny warsztat ,fachowa obsluga,naprawa ,szybko i za... Maria Zbyszek - opinia (1) Zakupiłem 3.5 rocznego Reno Intiale Paris i postanowiłem zrobić tzn. duży... Zbyszek Kazimierz Laszczak - opinia (1) Super serwis, "dowodzony" przez super-profesjonalistę. Mechanicy - pełen... Kazimierz Laszczak Uti - opinia (1) Pan Dariusz nieoceniony fachowiec w temacie silnika, kiedy wszyscy inni... Uti Rafal - opinia (1) Bardzo dobre. Polecam każdego kto ma reno Rafal Andrzej - opinia (1) Na 100% mogę polecić Renault-Art właścicielom Renówek i nie tylko. O... Andrzej Marcin - opinia (1) Najlepszy warsztat w Gdańsku! Od kilku lat jestem ich stałym klientem.... Marcin Mirek - opinia (1) Najlepszy warsztat i obsługa z jaką miałem przyjemność współpracować.... Mirek