niestety juz nie ma:( (1) szkoda ze juz nieczynna ta restauracja, a takie dobre jedzenie tam bylo... mm Skandaliczne traktowanie klienta (1) Słyszałam dużo dobrego o tej restauracji, ale nikt z moich znajomych nie... Violetta Mi smakowało (1) Z mężem pierwszy raz tu byliśmy i muszę przyznać, że akurat to co zamówiliśmy... zoja78
Zmienić nazwe!!! (1) Bardzo się ucieszyłam jak widziałam, że w końcu zjem bałkańskie jedzenie w... Serbka Nie próbowałbym (1) Mieszkałem 3 lata w Chorwacji. Próbowałem wielu dań z bałkanów i może nazwy... Michał Niedoprawione zimne jedzenie (1) Zupa wegierska bez śladu papryki,,niedoprawiona,podgrzana w... HIT Nareszcie coś!!! (1) Gratuluje i tak trzymać!!! Nareszcie knajpa z duszą i świetnym jedzeniem.... Casillero Bogdan - opinia (1) Najważniejsze, że nie można tu palić! Jedzenie lepiej smakuje. Bogdan ALEX - opinia (1) Byłam trzy razy. Jak narazie się nie rozczarowałam. Bardzo smaczne potrawy,... ALEX Irena - opinia (1) bardzo milo sie zaskoczylam!a to rzadko sie zdarza. czytajac karte bylam... Irena no wreszcie (1) no wreszcie można dobrze zjeść coś za dnia... taaaaaki lunch dwudaniowy - nie... Max M - opinia (1) Coś nowego w Gdyni , już dawno zamieżałem tam pujść , w końcu sie wybrałem i... M spróbujcie lepiej :) (1) Rozczarowałam się, bo jadłospis rewelacyjnie brzmiący a tymczasem: sos... asia Taka sobie (1) Restauracja podobno jest bałkańska, a jak próbowałem coś zamówić z tej kuchni... Lukasz Nic specjalnego...z wyjątkiem jednego rewelacyjnego.. (1) Pleskawica kompletnie nieprzyprawiona-raczej kotlet mielony z papryką. A... Cleo kiepski (1) kiepski lokal z brzydkimi talerzami-wygladaja na tanioche jek w barze... konsument Pycha !! (1) Jedzenie nad podziw smaczne, obsługa baaardzo sympatyczna. Duży mankament to... petro Tomek - opinia (1) Wreszcie miejsce, gdzie nieczujesz sie jak w jadłodajni. Przestrzeń i dużo... Tomek W końcu coś innego (1) Jestem miło zaskoczona wnętrzem. Co prawda widać, że restauracja w rozruchu ,... Aleksandra Ola - opinia (1) Fajny nowy lokal w Gdyni. Oby wiecej takich... Ola