Restauracja Deska

Restauracje

Sopot, pl. Zdrojowy 1

Wulgarny barman (1) Restauracja bez zastrzeżeń, jedzenie smaczne i w uczciwych porcjach, obsługa... Małgosia Andrzej - opinia (1) Fajne miejsce :) Bardzo dobry serwis- pozdrawiamy miłego pana z zarostem...... Andrzej Mile zaskoczona (1) Przyjechaliśmy do Trójmiasta na weekend na recepcji hotelu polecili nam... Bożena
Unikalna? (1) Na pewno nie... W sobotę z przyjaciółmi (6 osób) wpadliśmy z gruponami na... Jac Nie wiem czy godne polecenia! (1) Ostatnio byłam na obiedzie z narzeczonym. Przyjechaliśmy ze Słupska,... KHDWK smacznie elegancko po prostu przyjemnie (1) jeżeli ktoś chce dobrze zjeść to dobrze trafił!Doskonały klimat na obiad lub... piemal POLECAM KAŻDEMU! (1) Miałam przyjemność po raz kolejny odwiedzić to miejsce w piątkowy wieczór,... Weronika85 Tragedia... (1) Zakupiłem zestaw obiadowy z groupon dla 2 osób za 90 zł. Atmosfera... Zniesmaczony menu degustacyjne z grupona (1) Przystawka świetna. Zupy: pomidorowa poprawna, natomiast w czosnkowej upełny... ad POLECAM (1) Nie wiem skąd się biorą te złe opinie. Wczoraj byłem ze znajomymi, najpierw... Karol ODRADZAM! (4) WŁAŚCICIEL RESTAURACJI JAK RÓWNIEŻ JEGO PRACOWNICY SĄ BARDZO NIEPOWAŻNI, NIE... GOSIA Najlepsza europejska restauracja jak i najlepszy klub w trójmieście ! (2) Co tu można dużo pisać i zachwalać,30 kwietnia wraz z... Quba niebo w gebie (2) unique to nie tylko club ale przede wszystkim godna polecenia kuchnia.... zuzka bardzo sopocka restauracja (1) Klimat, wystrój, ceny...wszystko pasuje do lokalizacji (centum Sopotu). Muszę... KJ Restauracja (1) Za namową koleżanki poszłyśmy w niedziele coś przekąsić. Koleżanka była tam... mm