Porażka (2) Nie polecam. Kelner chamski i tyle w temacie. Qbecek Pysznie ale... (1) Nie wielki porcje sprawiają iż zupa i danie główne zostaja zjedzone bez... Mniam mniam Chrzciny - poprawnie (1) Okazja Chrzciny-ustalenia z p. manager przebiegły bardzo dobrze: otrzymaliśmy... Baltika
Brak szacunku dla Gości. (2) Zanim udałam się do Filharmonii zadzwoniłam, aby zarezerwować stolik. Osoba z... Aga Restauracja Filharmonia (1) Wybraliśmy Restaurację Filharmonia jako miejsce zorganizowania obiadu... Katarzyna Uroczysty obiad ślubny (1) Gorąco polecam restauracja Filharmonia na wszelkie uroczystości, Pani... Ewa Super! (1) Dziękuje za zorganizowanie przyjęcia z okazji Chrztu mojej córki. Jedzenie... Aneta chrzciny (1) Restauracja Filharmonia to doskonałe miejsce na organizację wyjątkowych... Martek zachwycony (1) Kolacja rocznicowa w Filharmonii była niezapomnianym przeżyciem. Kameralna... Mike POLECAM (1) Cudowny klimat - bez harmidru i natłoku turystów Wspaniała kuchnia A obsługa... dwa czarna - opinia (1) Jak dla mnie jedna z Najlepszych Restauracji w Trojmiescie!. Wykwalifikowana,... czarna Kolacja Walentynkowa (1) Bardzo przyjemna, mająca swój styl i urok Restauracja. Obsługa bardzo miła,... Sławek Świetny serwis kelnerski (1) Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu obsługi kelnerskiej, niestety cała... Magic samosion - opinia (1) Do RF wybraliśmy się z mężem na kolację walentynkową, zaryzykowaliśmy, bo... samosion Polecam! (1) Witam, bylem dzisiaj z dziewczyna na obiadokolacji, na pierwszym pietrze.... Michal Podziękowania (1) Witam Panie Radku:) W imieniu moim i męża chcielibyśmy podziękować za cudowne... D.L.H POLECAM WSZYSTKIM (1) Bardzo serdecznie dziękujemy restauracji Filharmonia - szczególnie panu... S&M&Ł Ogromne Podziękowania (1) Do Restauracji Filharmonia trafiliśmy przypadkiem półtora roku temu jak... Monika Polecam (1) Chciałabym serdecznie podziękować za zorganizowanie kolacji biznesowej w... Ola Polecam to magiczne miejsce i boską kuchnię! (1) Zawsze chciałam spróbować co serwuje Restauracja Filharmonia i tak jak... P&C