Bożena i Ela - ocena (1) Polecam sandacz z sosem z trawy cytrynowej i do tego piękne widoki Bożena i Ela Sława@Julia - ocena (2) Właśnie odbyło się tam nasze spotkanie po XX latach zakończenia studiów.... Sława@Julia Sława@Julia - ocena (2) Właśnie odbyło się tam nasze spotkanie po XX latach zakończenia studiów.... Sława@Julia
Iwona - ocena (1) Trzykrotnie byliśmy gośćmi Restauracji Filharmonia w ramach oferty Groupon /... Iwona Kamila - opinia (1) Bardzo fajne miejsce gorąco polecam Kamila jk - opinia (1) Umieszczenie Filharmonii w rankingu najlepszych restauracji to jakaś pomyłka.... jk Redaktor który ten artykuł napisał nie ma pojecia (1) Fatalna kuchnia.Pomimo potencjału niewykorzystane miejsce.Nie polecam tak... Jerzy Poza sezonem zdecydowanie na NIE (1) A ja wybrałam się z mężem poza sezonem (luty), w środku tygodnia i srodze się... Karolina niesamowite miejsce (1) Byliśmy ostatnio na obiedzie, dania przepyszne, obsługa na bardzo wysokim... Dania wielkości przystawek. (2) Wielkość serwowanych potraw to jakaś kpina. Zupa za 18zł podana w talerzu o... Pioter Mega słabo. ... (2) Ceny z księżyca, porcje mikroskopijne. Filet z ryby zalany przesolonym sosem... D Opinia (1) Mimo nawału pracy (wszystkie sale wypełnione gośćmi czas Komunii Świętych)... Jolanta Lelińska Rewelacyjne miejsce . (1) Mielismy wypić tylko lampkę wina o którym kelner opowiedział nam ciekawą... Sylwester z Oslo Studenckie Forum Business Centre Club (1) Dziękujemy bardzo za wypożyczenie warników na wydarzenie Inteligencja... Aleksandra Przyjemnie :) (1) Smaczne jedzenie, dobra atmosfera, miła obsługa. Nic dodać nic ująć. Na pewno... Mateusz Polecam :) (1) Byłem pierwszy raz i się nie zawiodłem. Wspaniała atmosfera i przemiła... Adam Polecam :) (1) Świetna restauracja, wspaniała atmosfera, super obsługa i przepyszne... Emilia Spotkanie z przyjaciółmi (1) Byliśmy ostatnio z przyjaciółmi przed koncertem na obiado-kolacji, jestem... Katarzyna Świetne miejsce, rewelacyjna obsługa i pyszne jedzenie (1) Bardzo pozytywne odczucia. Kelnerzy super. Świetnie znali menu i genialnie... Piotr Restauracja Filharmonia Nie polecam (1) Nie polecam restauracji Filharmonia na Olowiance. Ceny wysokie nie adekwatne... Beata