Restauracja Ocneba

Restauracje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 36/5

Marta - ocena (1) Niestety nie mogę polecić. Marta Peter Kawa - opinia (1) Alles gut ! @ >-;- Peter Kawa Robert - opinia (1) Mega miejsce, fajny klimat i pyszne jedzenie Robert
Jolanta - opinia (1) Klimat super obsługa dwoi i troi .każdy zadowolony wychodzi.podanie... Jolanta Jolanta - opinia (1) Klimat super obsługa dwoi i troi .każdy zadowolony wychodzi.podanie... Jolanta Irena - opinia (1) Pyszne jedzenie i obsługa , jak zawsze , nigdy nie jesteśmy zawiedzeni.... Irena Talar - opinia (1) Byłem kilka krotnie wszystko bardzo smaczne polecam Talar Jaroław - opinia (1) Polecam byłem kilka krotnie i będę wracać na pewno Jaroław Giorgi - opinia (1) Super miejsce Smakowało wszystko tak jak w Gruzji, mily personel. Dziekujemy. Giorgi Marek - opinia (1) Uwielbiam to miejsce i szczerze polecam :) Marek Alina - opinia (1) Wyjątkowa restauracja. Wszystkie danie rewelacyjne.Polecam odwiedzić i poznać... Alina Fantastyczna obsługa (1) Dziękuję za doznania kulinarne najwyższej, mistrzowskiej klasy. To najlepsza... Magdalena Masakra (1) Skusilismy sie pierwszy i ostatni raz. Pan starszy ktory nawoluje z ulotkami... Natalia Fatalna obsługa (1) Mam bardzo miłe wspomnienia związane z pobytem w Gruzji na urlopie, dlatego... Alicja Słabe jedzenie (1) Kuchnia gruzinska kojarzy sie glownie z aromatycznymi przyprawami. W tej... Karolina Genialna kuchnia (1) Jedzenie na najwyższym poziomie, obsługa bardzo grzeczna, miła i pomocna. Nie... Ola Smacznie (1) Koniecznie chciałam spróbować jedzenia w tej restauracji , czytałam różne... gość Polecam (1) W środku Sopotu wita nas prawdziwa Gruzja, pyszne, aromatyczne, dobrze... Marika tylko za gotówkę (1) Brak informacji o płatności wyłącznie gotówką, długi czas oczekiwania na... Baba Jaga Smacznie, ale bez rewelacji (2) Szkoda, że informacja o tym, że nie można płacić kartą, nie wisi na drzwiach... Ally