Ilona - opinia (1) Bardzo fajna restauracja. Serwują dobre jedzonko. Urozmaicone menu. Pięknie... Ilona ewa i piotr - opinia (1) Bardzo Polecam .! Jakiś czas temu robiliśmy uroczystość w tej restauracji i... ewa i piotr Alicja - opinia (1) Pierwszorzędna restauracja. Organizowałam tam ostatnio chrzciny. Bardzo mi... Alicja
Barbara - opinia (1) Świetne miejsce na każdą imprezę. Wyborne jedzenie, przemiła obsługa.... Barbara KM - opinia (1) Super knajpka ,jedzenie super ceny przystępne,napewno wrócimy KM Tomek. - opinia (1) Odwiedziłem restauracje że znajomymi i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni,... Tomek. mk - opinia (1) Restauracja Orzeł spełniła wymagania moje i mojej rodziny w 100%,bardzo dobre... mk Teresa - opinia (1) Super lokal z super jedzeniem i super obsługą. Teresa Stały Gość. - opinia (2) Byliśmy ostatnio z rodziną na obiedzie, wspaniałe jedzonko, obsługa super.... Stały Gość. Zuzia - opinia (1) Byłam w restauracji po przemianach i jestem zachwycona,bardzo dobre jedzenie... Zuzia Darek Pozorski - opinia (1) Dwa dni temu robiliśmy tam 18-te urodziny córki.No i krótko mówiąc,wszystko... Darek Pozorski nie polecam!!! (1) absolutnie nie polecam tej restauracji. Mimo miłej obsługi kelnerskiej.... Organizator Lucek (1) Ostatnio wyprawilam w restauracji 18 urodziny syna. Jesteśmy bardzo... Lucek Super lokal na imprezy (1) Organizowałem tam już kilka imprez i zdecydowanie polecam. Piotr zdecydowaniwe odradzam!!! (1) Lokal organizuje głownie stypy i mam wrazenie, że bazuje na cierpieniu... Viola Opinia dla restauracji. (2) Restauracja piękna .Obsługa miła i uśmiechnięta .Jedzenie pierwsza... Mariusz i Krystyna Impreza w Restauracji Orzeł (1) Zorganizowaliśmy imprezę karnawałową dla grona przyjaciół. Udała się bardzo.... Joanna Bardzo fajna restauracja (1) Od wielu lat odwiedzam ten lokal, miło patrzeć jak się pozytywnie... Jacek Polecamy (1) Uroczystość na 35 osób,rocznica śmierci mamy.Jedzenie smaczne,rosół... Aneta i Marcin Obsluga do wymiany!!! (2) No co mam powiedziec jedzienie dobre sprawdzalam przed impreza...jeden kelner... niezadowolona klientka