NIGDY WIĘCEJ (1) Nigdy więcej nie wejdę do tej "knajpy"Ohyda,jeżeli chodzi o potrawy,podanie i... Mirek Sylwester 2015/16 (1) Zabawa udana, jedzenie mogło by być lepsze chociaż smaczne. Muzyka idealna ,... Paweł Przepyszne jedzenie (1) Karkowka ktora zamówiliśmy rozplywala sie w ustach,poledwica suroweczki... Magda
sylwester (1) Sylwester 2015/2016 jak najbardziej udany. Świetna obsługa, jedzenie pyszne,... Paula Sylwester 2015/16 (1) Impreza Sylwestrowa,całość:jedzenie,muzyka,klimat na 4.Nie każde danie z... vat Bardzo fajny sylwester (1) Sylwester w 100% udany muzyka fajna obsługa miła i sprawna jedzenie... Michał sylwester 2015 2016 (1) Impreza udana, muzyka ok, tylko powinno być więcej jedzenia mi się podobało. osoba Sylwester 15/16 (1) To nie była moja pierwsza wizyta w tej restauracji, impreza była jak zawsze... Stały bywalec Sylwester 2015/2016 (1) w 100% podzielam negatywną opinię o lokalu i zorganizowanym Sylwestrze... 123 Idealne na przyjęcie z liczbą 50 osób (1) Chciałbym serdecznie podziękować całej załodzę restauracji Orzeł za świetnie... Bezszelestny ZDECYDOWANIE NIE POLECAM (3) ZDECYDOWANIE odradzam realizację czegokolwiek w szopie nazywanej restauracją... Zdecydowanie niezadowolona rodzi Niestety zawiodłam się na lokalu (2) Postanowiliśmy zorganizować w lokalu chrzciny. Kosztowały nas 60 zł za zupę,... Kasia URODZINY (1) POLECAM!!!Opinia że to miejsce kojarzy się większości ze stypami idzie do... BEATA Szału nie ma ale tragedii też nie :) (1) Byłem tam wczoraj tj. 8.09.2015 na imprezie okolicznościowej. Po przyjechaniu... G Sylwester 2014/2015 (1) Wspaniała zabawa Sylwestrowa! Wszyscy goście ze stolika 15 osobowego na dużej... Bogdan M. Kolacja (1) "Restauracja" nie to nie restauracja to jaki żart. Kupiłem rodzicom na... Klient Andrzejki (2) Fajny klimat i super zabawa do białego rana; ) jedzenie smaczne jak zapewniał... Michał Kolacja (1) Kolacja dla dwojga z Groupona. Pyszna i świeża kuchnia, obsługa bardzo miła,... Ania MEŻCZYZNA - opinia (3) Miałem niestety tą przyjemność gośćic w tym lokalu na stypie i to co tam... MEŻCZYZNA Nieświeże dania i ogromne luki w karcie (2) NIESTETY ODRADZAMY. Razem z mężem postanowiliśmy zrobić rodzicom prezent z... Karolina