Niesamowite miejsce, świetna obsługa, pyszne jedzenie - idelanie na wesele (1) Mieliśmy przyjemność organizować nasze wesele w Panoramie. Jednym słowem:... S&A Idealne miejsce na rodzinną uroczystość (1) Restauracja idealna na rodzinną uroczystość! Widok z restauracji zapiera... Ania Polecam (1) W Panoramie imprezę zorganizowałam pierwszy raz, jestem zadowolona, obsługa... Ewelina
Lokal godny polecenia. (1) Na rodzinną imprezę PANORAMA to lokal idealny. Elegancko, czysto, miło,... Kasia Wspaniałe miejsce (1) Polecam na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Jedzenie przepyszne... Kinga Komunia (1) Organizacja naszej Uroczystości przebiegała bardzo sprawnie, dania bardzo... ZR Komunia. (1) Polecam miło i profesjonalnie oraz smacznie . Dzieci wybawione na placu zabaw... Ewa Jak wesele to tylko w Panoramie :-) (1) 30.04 zorganizowaliśmy wesele córki - pogoda dopisała. Ale najważniejsze, że... moana Przyjęcie (1) Polecam na imprezę rodzinną. Dobra obsługa, smaczne jedzenie, piękne... Klient Suuuuuper!:d (1) Przepiękne miejsce, wykwalifikowana obsługa, karta dań bogata oraz... OLA Srednio (1) Niestety, bardzo dobre wspomnienia zostały przykryte dość przykrą obecną... Patryk Bez szału, ale dla widoku warto zajrzeć :) (1) Jedzenie nie zaskoczyło. Widok piękny. Jednakże nie mam ochoty powrotu... Martyna Polecam!!!! (1) Super obsluga jedzenie pyszne piekne widoki i wystrój. Polecam wszystkim na... Qwerty Spotkanie z klientem (5) Jedzenie dobre, ceny przystepne, lokalizacja super. Natomiast nigdy więcej... Weronika Piękny widok i przeciętne jedzenie. (1) Wybrałem się z Rodziną na urodzinowy obiad i rozczarowanie Widok piękny . I... Ted Najlepsze urodziny (2) 24 maja br miałam przyjemność zorganizować w Restauracji Panorama uroczystość... Zachwycona rocznica ślubu (1) Serdecznie polecam, miła obsługa, fajny klimat w trakcie imprezy, jedzenie... Basia Bardzo dobra restauracja na poślubny obiad (1) Obsługa bardzo miła i fachowa. Standardowe menu w restauracji nie ma zbyt... Krzysztof Ślubny obiad marzeń - (1) Zamówiliśmy z dużym wyprzedzeniem ślubny obiad na 12 osób, i wszystko odbyło... Maciek Wysocki Super obiad weselny (1) Miła dyskretna i sprawna obsługa, doskonałe jedzenie zgodne z oczekiwaniami,... Bogna Świerszcz, Artur Przygoda