Pięknie! (2) Wyjątkowe miejsce, przepiękny widok z tarasu. Przyjechaliśmy z mężem... Tereska Pysznie i z klasą (2) Byłam już w tej restauracji kilkakrotnie i wiem, że będę do niej wracać.... Ala z rodzinką Miejsce z klimatem (1) Wybrałam się na letnią kolację z koleżanką i byłam zaskoczona.Po pierwsze... Joanna
Rewelacja (1) Dla mnie rewelacja Czytając te wszystkie komentarze stwierdzam, że... Maja Ania - opinia (1) Bardzo miła obsługa. Menu urozmaicone. Potrawy smaczne. Klimat wyjątkowy.... Ania A Nam się bardzo podobało :-) (1) Trafiliśmy do Panoramy, pełni ciekawości, jaka jest po remoncie - nowa... litka Mimo olbrzymiego potenciału wielkie rozczarowanie (2) Pięknie położona restauracja z cudownym widokiem na morze. Niestety to jedyna... Eliza Mimo wszystko pierwsza i ostatnia wizyta w Panoramie... (2) Po otrzymaniu karty zaczynamy zamawiać. Pierwszego zamawianego dania nie ma.... Andrzej Jedzenie tak - personel 3 x NIE (1) Organizowałem chrzciny w tym lokalu. Goscie, którzy przybyli na uroczystość... rafal A miało być tak pięknie. (1) Po kolei: Carpaccio z wołowiny b.dobre, krem z borowików OK. Polędwica z... Mateusz Sentymentalna wizyta w restauracji Panorama (1) Wystrój ładny prawie sterylny ale kuchnia niestety nie-pierś z kaczki... Joanna niby tak samo (2) a jednak inaczej:) miejsce niemalże kultowe w Gdyni, widok zapiera dech w... małgosia Wspaniałe miejsce i przepyszne dania (1) Trafiliśmy przypadkiem i będziemy wracać. Zabierzemy też krewnych,przyjaciół,... Dagmara Nie polecam jeść z kuponem Grupon (4) Zamiast dobry wieczór - Państwo są z Grupona? W domyśle ok, muszę przekazać... P&D Po wizycie w RODIZJO (2) Byłem Kiedyś z rodzina i znajomymi którzy przyjezdzaja z polski i było ok ale... Tomek "Stejki" najlepsze ! (1) "Stejki" najlepsze ! głodny80 nie polecam (1) Zacznę od tego, że była to moja druga wizyta.Pierwsza jako gośc przyjęcia a... sarah Ludzie musicie ich odwiedzić! (1) Dziś udałem się do restauracji ze znajomymi by porozmawiać, posiedzieć oraz... Mikołaj Nie zgadzam się !!!! (2) Witam!! Nie lubię oceniać na forach ale zrobię wyjątek ponieważ ta opinia... Patrycja Z Monika K. - opinia (2) Odwiedziliśmy lokal pierwszy raz i ostatni! Jedzenie pozbawione smaku o... Monika K.