Miejsce godne polecenia! (1) Polecam Restaurację Panorama! Bardzo fajne miejsce, przyjazne rodzinom z... Maciek Rodzinny obiad (1) W ostatnią niedzielę wybraliśmy się z rodziną do Panoramy. Od dłuższego czasu... Piotr zawiedzeni (1) Zachęceni ofertą podczas spaceru wstąpiliśmy z mężem na kawę- porażka!!! .... maria
polecam (1) Tegoroczny Sylwester, spędzony w Panoramie, zaliczamy do jednego z... Jolka Dobre jedzenie, mila obsluga (1) Przyszlismy z zona i malym na pozny obiad po dlugim spacerze. Dostalismy... Maciej A jednak warto zaufać intuicji :) (3) W marcu zdecydowaliśmy się, że nasze przyjęcie ślubne odbędzie się w tej... Ala Nic poza lokalizacją (3) Wybrałam restaurację Panorama na obiad we dwoje ze względu na to, że jest to... agata Nie polecam (1) W restauracji Panorama organizowaliśmy ślub, wszystko było nie tak, jak się... Niezadowolona Wielkie rozczarowanie! (1) Restauracje wybraliśmy głównie ze względu na piękny widok na Gdynię, gdyż... Agata zawiodłem się (1) Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne lecz później było coraz słabiej. Na... ksi Bez szału (1) Jedzenie generalnie ok, obsługa ok ale trochę sztywna atmosfera. Warto tam... A&B Bez szału (1) Byłam wraz z mężem, wielka przestrzeń, mało przytulna i mało dyskretna,... Jagoda i Wiktor Niezapomniany wieczór (2) Idąc do restauracji Panorama nie wiedzieliśmy co nas czeka po przeczytaniu... Kasia i Przemek Kaźmierscy Szkoda takiego miejsca (1) Wielkie rozczarowanie. Mają niesamowity potencjał - moim zdaniem... Alicja Smacznie... (2) ...Ale niestety kiepsko z obsługą. Restauracja duża, lecz pusta. A szkoda, bo... Agata Personel - dramat (1) Piękny widok z okien i dość dobre jedzenie - natomiast kelnerzy - dramat. Na... Agata Kiepsko (1) Aksamitny krem ze świeżych borowików - krem to nie był, prawdziwego borowika... Monika Dramat! Szczerze odradzam (1) Dla mnie restauracja kojarzyć sie będzie z naciaganiem klienta. Wybrałem sie... Krzy$iek jedzenie w restauracji Panorama (1) menu raczej wyszukane. niektóre z nielicznych dań drogie . a co ze smacznym... sara polecam :) (1) byłam, jadłam, jestem w pelni zadowolona :) Dobre jedzenie w przestepnej... gość20