elegancko!! (1) Kolacja we dwoje,smaczna i w milej atmosferze stworzonej nie tylko przez... ziya Polecam jako salę do organizowania wszelkich imprez. (1) Zorganizowaliśmy tam przyjęcie weselne i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru:... M i B Lepiej idźcie na kebab u Turka!!!! (1) To były moje dwie wizyty pierwsza i ostatnia. Zaprosiłam męża na... Lidia
bylo super :) (1) To była moja 3 wizyta w ciągu ostaniego roku. Pierwsze dwie kolacje byly... Nadia Nie polecam! (1) Niestety kolacja w Rodizio była wielkim rozczarowaniem. Wybraliśmy się z... Anna WIELKIE ROCZAROWANIE!!! (1) Mąż zabrał mnie do Rodizio w drugą rocznicę ślubu. Miało być fajnie,... Aleksandra Nigdy więcej pseudo brazylijskiej kuchni (1) Przepiękny widok na całą zatokę, to też nas zmotywowało. do marszu na... Juliusz R TOTALNA LIPA (1) JEDZENIE WRĘCZ PASKUDNE NIE DOPIECZONE MIĘSO ZUPA BEZ SMAKU NIE MÓWIĄC JUŻ O... MIREK Pychota :)))) (1) Serdeczne dzięki dla restauracji Rodizio za miłą gościnę. Znajomi których... Robson Tragedia - drogo i nie ma nic wspólnego z Brazylią (2) Tragedia - menu drogie, mało oryginalne i nie mające nic wspólnego z kuchnią... Gość Niedzielny obiad okazał się niestrawny (2) Zamówiliśmy specjalność zakładu"Rodizio" i bylismy bardzo zawiedzeni,kawałki... Maria kpiny!!nie polecam!!odradzam!!! (1) 14 luty,walentynki. Temperatura w lokalu kilkanascie stopni Celsjusza,nie... Rafał B. "brazylijska" restauracja (1) W restauracji, rzekomo najbardziej ekskluzywnej w Gdyni, rzekomo... Maciek Miernota (1) Niezły wystrój i niewiele więcej, nie polecam Marian Mi sie podoba ! (1) Maja fajną stronę na Facebooku Me2lubito totalny brak profesjonalizmu (3) Lokal świecił pustkami, co - jak wiadomo - nie wróży nic dobrego i nie... Gość Sylwester:) (1) Dziękuję całej obsłudze(szczególnie bardzo kulturalnemu starszemu panu w... Wiesia Nie polecam!!!! (5) 27 liestopada bylismy w 12 osob w Rodizio na Andrzejkach. Muzyka byla nawet... zawiedziona Miło (1) Miło,ładnie,dobre jedzenie.Wrócę na pewno! Jacek Marcin Lis - opinia (1) Korzystając z dnia wolnego wybrałem się z rodzinką na obiad. zamowilismy... Marcin Lis