Super lokal (1) W tym lokalu byliśmy już na innych imprezach, ale nasza rocznica ślubu była... Andrzej Bardzo miła impreza (1) Wczoraj imprezowaliśmy tu niemalże do rana (ponad 60 osób). Impreza b. udana,... Olgierd Dzięcielski miejsce godne polecenia (1) mieliśmy okazje organizować przyjęcie ślubne na ok 40 osób.Jesteśmy bardzo... Elżbieta
wesele 3 pażdziernik iwona i bartek (1) bardzo miła obsługa,przepyszne jedzenie,profesjonalne doradztwo i organizacja... iwona Marek Abrahamski - opinia (1) Zabusia znana z dobrej kuchni udowadnia ze mozna jeszcze lepiej.Pieknie... Marek Abrahamski Odpowiedz dla Pani Krystyny Ziemby (1) Szanowna Pani Krystyno. Dziekuję uprzejmie za wyrazenie na forum swojej... slawa rafalak Dla miłośników PRL-u (1) Wszystkie zachwyty byłyby zrozumiałe gdybyśmy dziś mieli lata 80-te ubiegłego... Krystyna Ziemba z rodziną. fajna knajpka (1) wyprawiałam w Żabusi chrzciny, jestem bardzo zadowolona z obsługi, wszyscy... Iwona Dorota i Mirek - opinia (1) Rewelacyjne jedzenie,bardzo smaczne,a przy tym duzy wybor,duze porcje i... Dorota i Mirek Serdecznie polecam (1) wyśmienite menu, brawa dla kucharza, byliśmy mile zaskoczeni, profesjonalne i... Elżbieta i Krzysztof ewa (1) Jestem bardzo mile zaskoczona. Obsługa. menu i wystrój na wysokim poziomie.... ewa Kasia - opinia (1) Rewelacyjne jedzenie,bardzo smaczne,a przy tym duzy wybor,duze porcje i... Kasia komunia (1) Organizowałem tam komunię.Jestem zadowolony.dobre jedzenie, Miła obsługa,... Michał NASZE WESELE (1) Chcielibyśmy raz jeszcze gorąco podziękować właścicielce oraz personelowi... Basia i Marcin Słotwińscy SMACZNIE I TANIO! (1) Ostatnio miałam przyjemność jeść w restauracji Zabusia i muszę przyznać, że... Agata Świetne miejsce na imprezy (1) Organizowałem tam swoją "osiemnastkę". Jedzenie było pyszne, obsługa... Maciek nic rewelacyjnego (1) przychylam się do opinii pana LISKA, rzeczywiście obsługa ze starymi... filipina Po prostu rewelacja (1) Po zmianie menu jedzenie to po prostu rewelacja i to za bardzo przystępna... Piter Bardzo polecam (1) Jeśli chcesz zjeść bardzo smacznie, w spokojnej, miłej atmosferze to nie ma... JF Polecam (1) Mila sympatyczna obsługa bardzo dobre jedzenie profesjonalna organizacja... jay-z