Obsługa dramat (1) Na złożenie zamówienia czekaliśmy prawie pół godziny, na zupę kolejne 20... Filip Polecam - symfonia smaku (1) Serdecznie polecam :) Fantastyczna kuchnia - przystępne ceny . Aleksandra Noc Restauracji Gdańsk (1) LATO, 6 lipca 2017r Noc Restauracji Gdańsk, Restauracja ŻABUSIA, poczęstunek... Hand-made&design "Wasiewicz-Art"
Godne polecenia (1) Niejednokrotnie miałem okazję wraz ze znajomymi raczyć się menu w Żabusi i... Marek Magda Gessler nie musi tu przyjeżdżać. (2) Braliśmy udział już trzeci raz w uroczystości zorganizowanej w Żabusi. Za... Basia Kuchasz Artysta (2) Jakiś czas temu gościliśmy w Żabusi świętując naszą rocznicę ślubu. Pan... Ewa Wiosna na talerzu w restauracji Żabusia. (1) Wiosna tuż, tuż. Postanowiliśmy wspólnie z mężem uczcić rychłe jej nadejście... Hand-made&design "Wasiewicz-Art" Serdecznie polecam na rodzinne uroczystości (1) Wszystko super ! Jedzenie pyszne ! Po remoncie bardzo ładnie, schludnie ! ŁK Wyśmienite smaki w restauracji żabusia (1) Nie będę się rozpisywać o tym co zjedlismy , rewelacja , cudo !! Po prostu... Karol Najlepsza ryba jaką jadłam jest w ŻABUSI ! (1) Dziś miałam przyjemność jeść najświeższą, najsmaczniejszą i najzdrowiej... Kamila Po remoncie.... postęp (2) Widoczna zmiana. Menu ładnie ułożone. Obsługa okej. Golonka świetna. Flądra... MA Rezerwacja stolika na obiad okolkicznościowy (1) Około 12 sierpnia dokonaliśmy rezerwacj miejsca w salce na poziomnie patio... wojciech Polecam (1) Polecam serdecznie restaurację Żabusia dla tych co marzą o skromnym weselu... M&A Impreza okolicznościowa (1) Pełen profesjonalizm. Przepyszne I pięknie podane dania. Przemiła obsługa.... I.M. Fantastico!!!!:) (1) What a wonderful experience! Enjoying a wonderful meal, listening to a... Ana Nova Uczta smakowa (1) Nie jedno restauracje w Trójmieście odwiedziłam, ale przyznam, że dawno nie... DG Cóż.... (1) Dla kuchni 6,desery pyszne, podanie pięknie :) ale obsługa.... Dramat.... EM Jedzie nie pasujące do całej reszty (1) Witam. Dziś udaliśmy się do "nowej" Żabusi. Rzeczywiście wystrój jaśniejszy... Mieszkaniec Obsługa poziom PRL (1) W całej swojej karierze degustatora restauracyjnego nie spotkałem się z tak... Adrian Marczak (Szczuru) udany jubileusz (2) Organizowałam w Żabusi imprezę jubileuszową i jestem bardzo zadowolona -... Magdalena R.