Beata - opinia (1) Uwaga! Zamknęli się. Zapłaciłam zaliczkę na komunie nie powiadomili a w maju... Beata Roman - opinia (1) Dzisiaj byłem w restauracji Żabusia. Niestety wrażenia po skorzystaniu z niej... Roman TomStar - opinia (1) Jak chcę z rodzina czy znajomymi wyskoczyć na dobry obiad/kolecję to jeżdżę... TomStar
Ania - opinia (2) Po raz pierwszy zamówiłam dzisiaj jedzenie z Żabusi. Dotarło błyskawicznie,... Ania K . i J. - opinia (1) 11 stycznia 2020 r. organizowaliśmy po raz trzeci imprezę okolicznościową na... K . i J. Daniel - opinia (1) Jedzenie średnie. Rosół słony, ziemniaki zimne. 1 litr soku kosztuje 19 zł... Daniel Pyszne lunche! (1) Fajna opcja zjedzenia pysznego lanchu w tyg. w bardzo przystępnej cenie 20 zł... Mieszkaniec zabianki Brenda - opinia (1) Jak zawsze świetne jedzenie,przemila obsługa,bardzo polecam Brenda Zdecydowanie nie polecam!!! (1) Zorganizowaliśmy tam dzisiaj 80-te urodziny babci. Posadzono nas na... Agata Excellent Environment (1) Humble Ambience and Friendly Environment. Amazing cuisine serving alternative... Ana Nova - opinia (1) Jedzenie pyszne, miła swobodna atmosfera, ogródek dla dzieci do zabawy to tez... Na niedzielny obiad. (1) Żabusia zawsze na wysokości zadania. Obiad rodzinny jak zwykle udany, cała... Aga M. Słabooo (1) Zawiodłam się. Jedzenie podane zimne, tym bardziej wkurzające, że piętro... Joanna Recommend! (1) One of the best places in 3City if you want to eat something delicious. Maybe... Viktoriia Jarek (1) W Żabusi jadam od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Jedzenie bardzo dobre... Jarek Balowiczka (1) Nastrój, smaczne i elegancko podane potrawy, świetna muzyka powodują, ze w... Miroslawa impreza urodzinowa (1) Kilkakrotnie organizowaliśmy w tym lokalu imprezy okolicznościowe i jak... Andrzej Ligier Obiad plus deser (1) Bylem, jadem i jestem zachwycony kompozycją smaków oraz ze drób mozna podać w... Emil Tragiczna obsługa kelnerska (1) Skuszona ogromem pozytywnych opinii poszłam z rodziną do Żabusi. Menu... Dorota MIejsce godne polecenia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji uroczystego obiadu w tej... Robert