Retro Atelier

Fryzjerzy

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego 20/2

Alicja - ocena (1) Super !!!! Fajne miejsce z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do... Alicja Maria - opinia (1) Uwielbiam!! Chodzę do Wiesi od lat i zawsze wyczarowuje cudo!! Maria Monika - opinia (1) W końcu trafiłam na Profesjonalnego fryzjera !!!! Gorąco polecam Panią Wiesię Monika
Slabo (1) Przyszlam aby podciac wlosy i ulozyc na szczotke. Pani (sadzac po akcencie... Magda Najlepszy z najlepszych... (1) Do Pani Wiesi chodzę od lat, ale tylko na strzyżenie. Dopiero teraz... Magda Wychodzę zadowolona i w dobrym humorze (1) Do pani Wiesi chodzę już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że cieszę się... Renata maddragon - opinia (1) Podoba mi się podejście do klienta. Pełna "diagnoza" kolorystyczna i... maddragon SALON Retro Atelier WYGRAŁ (1) Witam od lat jestem klientką Salonu Retro Atelier Pani Wiesi . Pierwsze... Patrycja Zawsze zadowolona! (1) Od lat wracam. Zawsze dobrze ścięte włosy. Miła atmosfera, wyciszenie i... MK Nie tylko ja jestem zawiedziona... (1) Jak w temacie. Fryzjerstwo polega na wysłuchaniu klienta . KLIENT PŁACI I... Doni Nie ,nie i jeszcze raz nie. (1) Nie polecam. Nie dość że drogo to wymienię inne minusy -włosy ostrzyżone bez... Doni Zawiedziona (3) Do salonu Pani Wiesi trafiłam po bardzo pozytywnych opiniach klientek.Pani... ulena Polecam !!!!!! (2) Do salonu p. Wiesi trafiłam wiedziona pozytywnymi opiniami klientów. I nie... Gosia Uwielbiam :) (1) Wspaniałe studio fryzjerskie .Pani Wiesia posiada dwie cechy ,które... Asia Super (1) Chodze wiele lat do p. Wiesi... Tym razem trafilam do p. Przemka na poczatku... Kk Rewelacja!!! (1) Pani Wiesia została stworzona do bycia fryzjerem. Pełen profesjonalizm i... Justyna Nowa fryzura i pielegnacja (1) Miesiac temu spontanicznie trafilam do zakladu. Pierwszy raz po dlugim... Iwona Super OMBRE (1) Witam, Od kilku lat jestem klientką Retro Atelier. Kilkukrotnie zajmowała się... Emilia Super! (1) Korzystam od kwietnia/maja 2011 r. i wszystkim polecam! Pani Wiesława jest i... Misia Polecam (1) Super, POLECAM :-) MM