Retro Atelier

Fryzjerzy

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego 20/2

Rewelacja (1) korzystałam kilka razy i zawsze byłam zadowolona bardzo polecam Panią Wiesię... Paula super ekstra :) (1) Dzisiaj po raz pierwszy w życiu wyszłam z salonu fryzjerskiego zadowolona na... Marta super super super! (1) Dziś byłam w salonie drugi raz, i efekt jest tak samo albo jeszcze bardziej... Katarzyna
Rewelacja !!!! (1) Rewelacja !!!! Ewa > (1) Poszukując wrażeń i nowych doznań w sferze eksperymentów na włosach, wybrałam... inwencja Kompletny brak profesjonalizmu! (2) Byłam raz u p.Krysi o 1 raz za dużo.Cena wysoka, a siedziałam na fotelu może... nigdywięcej Roshena - opinia (1) Serdecznie polecam panią Wiesię. Poszłam razem z koleżanką z zamiarem zmiany... Roshena Najlepszy Salon Fryzjerski w 3city! (2) Zachecam wszystkich wymagajacych klientow to skorzystania z uslug... Daria w końcu mam "swój" salon fryzjerski. (1) Z usług Pani Wiesi korzystam już od przeszło roku. Po wyjściu od Niej po raz... MirB Rewelacja (1) Za namową siostry - stałej klientki - umówiłam się do Pani Oli na... Marta Gorąco polecam:-) (1) Skuszona opiniami na forum wybrałam się do Pani Wiesi i ....nie zawiodłam... Beata Niby fajnie,ale... (3) Skorzystałam z salonu pierwszy raz. Byłam umówiona do Pana Krzysztofa.... Agata :D (1) chodze do wiesi od kilku lat i za kazdym razem super kto raz sprobuje ten... magda w Rewelacja :) (2) Po wyczytaniu tylu pochlebnych opinii, zdecydowałam się skorzystać z usług... Agnieszka Pan Krzysztof - mistrz fryzjerstwa (1) Pan Krzysztof łączy w sobie 2 wazne cechy które składają się na doskonałego... Joanna Zmiana (1) Jestem bardzo wdzięczna Pani Wiesi za doskonaly efekt końcowy strzyżenia,... Katarzyna Rewelacja (1) Pełen profesjonalizm a w szczególności kreatywność co do wymyślania nowych... Danuta Pani Wiesia to świetna fryzjerka :) (1) Strzygła mnie jeszcze kiedyś w salonie Bogna we Wrzeszczu i też byłam... marla Za Panią Wiesią pojadę wszędzie :) (1) Zawsze wychodzę zadowolona,dopieszczona i uśmiechnięta. Pani Wiesia to... Malgosia Polecam! (1) P. Wiesia fachowym okiem dobrała mi kolorek i wykonała strzyżenie. Jestem... Dominika