Ja - ocena (1) Super, torty jak z bajki Ja Iwona - opinia (2) Niesamowite torty. Można zamówić dosłownie wszystko. Zamawiałam tort... Iwona Boguslawa - opinia (2) zdecydowanie przereklamowane miejsce, nie chcieli (nie potrafią) zrobić... Boguslawa
Klientka Magda - opinia (1) Przepiękne torty - zwłaszcza na urodziny jako prezent-niespodzianka :) Już 3... Klientka Magda adrianna - opinia (1) najlepsze torty na zamowienie tylko u nich,naprawde polecam,ceny moze nie sa... adrianna Agata - opinia (1) Super! Najlepszy tort jaki zamówiłam. Nie dość że piękny wizualnie to przede... Agata Dorota - opinia (1) Artyści w każdym calu. Tort przerósł nasze oczekiwania zarówno wyglądem jak i... Dorota Marta - opinia (1) Najpiękniejsze i najsmaczniejsze torty w Trójmieście. Zamawiam co roku od... Marta Kasia Pulawski - opinia (1) Przepiękny i przepyszny tort, królewski jednorożec o smaku oreo na 18-te... Kasia Pulawski Jestem bardzo zadowolona (2) Tort w smaku delikatny, niezbyt słodki, nawet w upalny dzień smakował.... Agnieszka Tort (1) Tort na 2 urodzinki syna rewelacja!!!! Smak wiśnia biała czekolada petarda... Magda Gorąco polecam. (1) Torty dopieszczone pod każdym względem. Za każdym razem jesteśmy zaskoczeni i... Dorota Polecam! (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dodatkowe życzenia co do wyglądu... Sylwia Fantastyczny tort !!! (1) Zamówiłam tort kosmos, rzeczywiście wyszedł "kosmiczny", fantastyczny. Każdy... Mama Aga REWELACJA! (1) W pracowni zamówiłam tort na 32 urodziny męża. Tort miał zawierać motyw z... Agnieszka Gorlak Godna polecenia (1) Po raz pierwszy próbowałam zamówić tort w Pracowni rok temu - niestety grafik... ola Tort na specjalne zamówienie 1 urodzinki (1) Jestem bardzo zadowolona i polecam Pracownie, tort zamawiałam według zdjęc... Patrycja Piękne i pyszne torty. (1) Zamówiłem tort z postaciami z bajki trolle, którego nie było w ofercie więc... Adam Jestem zakochana w torcie (1) Na początku trochę przeraziła mnie cena, ale widząc tort jaki został wykonany... Agnieszka Wspaniałe torty (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni wyborem Róg Wojskiego do produkcji tortu... Agata