Aleksander - ocena (1) Bardzo polecam instruktora Tadeusz Sz. Zdane za pierwszym. Aleksander Agata - ocena (1) Bardzo miła obsługa, najlepszy instruktor pod słońcem pozdrawiam Pana Dawida Agata Sylwia - ocena (1) Właśnie zdałam egzamin na kat D za pierwszym razem!️ Instruktor Irek z Redy,... Sylwia
Krzysztof - ocena (1) Polecam rondobis w Rumii. Pan Tadeusz Sz. jest bardzo dobrym instruktorem,... Krzysztof Jakub - ocena (1) Super instruktor Maciek potrafiący nauczyć źle nauczonego kursanta Jakub Nikodem - opinia (3) Bardzo polecam szkołę Rondobis Gdynia. Bardzo dobrze przygotowujące kursy i... Nikodem Michał G. - ocena (1) Gorąco polecam szkołę jazdy Rondobis, a w szczególności niesamowitego... Michał G. Ola - ocena (1) Nie sądziłam, że kurs na prawo jazdy może być taki przyjemny. Na początku,... Ola Marzena - ocena (1) Zdecydowanie polecam szkółkę Rondobis ! Pani w biurze bardzo miła i pomocna.... Marzena julita - opinia (1) Rewelacyjnie instruktorzy, świetne podejście do kursanta. W 100% polecam!!! julita Konrad - opinia (1) Bardzo mocno polecam Rondobis, wydaje mi się nauczą jeździć prawie każdego. Konrad Monika - opinia (1) Bardzo polecam szkole rondo bis w Rumi i z czystą przyjemnością polecam Pana... Monika Maks - opinia (1) Bardzo polecam, pan Jacek instruktor bardzo kompetentny i sympatyczny, całe... Maks Tomasz - opinia (1) Nauka w Rondobisie jest bardzo dobra. Instruktor Pan Janusz bardzo dobrze... Tomasz Grzegorz - opinia (1) Polecam Rondobis w Rumi. Grzegorz Marysia - opinia (1) Witam, robiłam kurs w innej szkole, tutaj zapisałam się tylko na kilka godzin... Marysia Jan - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem! Robiłem Kurs kat. C, szybko, sprawnie, egzaminy... Jan Helena - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z przebiegu szkolenia. Obsługa w biurze bardzo... Helena H D - opinia (1) Super szkoła. Lekcje teorii i praktyki odbyły się sprawnie. Egzamin państwowy... H D Dominika - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam ośrodek Rondobis w Rumi. Jazdy przebiegały w... Dominika