Helena - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z przebiegu szkolenia. Obsługa w biurze bardzo... Helena H D - opinia (1) Super szkoła. Lekcje teorii i praktyki odbyły się sprawnie. Egzamin państwowy... H D Dominika - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam ośrodek Rondobis w Rumi. Jazdy przebiegały w... Dominika
Kuba - opinia (1) Robiłem kurs w Rondobis w Rumi i jestem mile zaskoczony. Nie spodziewałem się... Kuba Krystian - opinia (1) Polecam Rondobis w Rumi:) Robiłem w tej szkole kat. C, CE i kurs na przewóz... Krystian Joanna M. - opinia (1) Polecam instruktora p.Czesława S. Cierpliwy, wesoły, pomocny, szczery i z... Joanna M. Mateusz Konkel - opinia (1) Serdecznie polecam Rondobis i Pana instruktora Janusza Liteskiego. Bardzo... Mateusz Konkel Dawid - opinia (1) Szczerze polecam Rondobis. Co tu dużo mówić, bardzo dobrze przygotowali mnie... Dawid Agnieszka - opinia (1) csk rondobis rumia polecił mi mój syn, który zdawał na kat. C+E i nie żałuję... Agnieszka Natalia - opinia (1) Serdecznie polecam nauki jazdy z Panem Tadeuszem Szlendak. Ogromny... Natalia Anna K. - opinia (1) Pobierałam lekcje nauki jazdy u Pana Janusza Literackiego. Pan Janusz... Anna K. Pawel - opinia (1) Polecam szkole .Egzamin na B1 zdany za pierwszym razem Pawel Wiktoria - opinia (1) Polecam gorąco, bardzo miła obsługa w biurze, w Gdyni. Instruktor Pan Tadeusz... Wiktoria Sebastian - opinia (1) Bardzo polecam ta szkole jazdy . Wszystko załatwione szybko i bez problemow .... Sebastian Wiktoria - opinia (1) Bardzo polecam szkole RondoBis w Rumi a w szczególności Pana Janusza który... Wiktoria Darek - opinia (1) Dzięki Rondobis zdałem dwie kategorie C i D bez żadnego problemu dzięki... Darek Kacper - opinia (1) Przygotowanie do egzaminu państwowego na najwyższym poziomie. Instruktor -... Kacper Jakub - opinia (1) Bardzo dobra szkoła nauki jazdy jak i niesamowity Instruktor Pan Jacek z Rumi... Jakub Maciej - opinia (1) Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy, jak i instruktora Pana Jacka... Maciej Jakub - opinia (1) Najlepsza szkoła jazdy do której można trafić. Godziny które miałem do... Jakub