Aleksandra - ocena (1) Trafiłam pod opiekę wspaniałego instruktora Pana Marka. Opisać, jak mocno... Aleksandra Alicja Rogacka - ocena (1) Dzisiaj zdany egzamin praktyczny, za co z całego serca dziękuję Rondobis, a... Alicja Rogacka Angelika - ocena (1) Polecam z czystym sumieniem szkołę nauki jazdy rondobis ! Egzamin na kat.D... Angelika
Martyna - ocena (1) Egzamin zdany wszystko zawdzięczam panu Czesiowi oby więcej takich... Martyna Mikołaj - ocena (1) Chciałbym bardzo podziękować Panu Czesławowi Styn za profesjonalne... Mikołaj Oliwka B - ocena (1) Bardzo miła atmosfera w szkółce oraz bardzo pozytywni instruktorzy a... Oliwka B Yuliia Klymchuk - ocena (1) Bardzo polecam szkołę. Fajnie prowadzone wykłady, dobrze przygotowana 1... Yuliia Klymchuk Piotr - ocena (1) Szczerze polecam szkole Rondo Bis. Pełna profeska Egzamin kat D za pierwszym... Piotr Natalia - ocena (1) Szczerze polecam każdemu kto chce w miłej atmosferze i profesjonalnym... Natalia Karol - ocena (1) Super szkoła jazdy, w Szczególności Pan Tadeusz. Super Cierpliwy i... Karol Dawid - ocena (1) Bardzo przyjemnie mi się jeździło z panem Janusz i do tego były regularne jazdy Dawid Mikołaj - ocena (1) Serdecznie polecam pana instruktora Adama, jest wyrozumiałym nauczycielem,... Mikołaj Marta - ocena (1) Polecam bardzo serdecznie szkółkę. Jeździłam z panem Czesławem, instruktor z... Marta Nikola w - ocena (1) Bardzo polecam szkółkę fajnie prowadzone wykłady dobrze przygotowana 1 pomoc... Nikola w Błażej - ocena (1) Chciałbym serdecznie podziękować całej kadrze Rondobisu, za mile spędzony... Błażej Szymon - ocena (1) Zdane za pierwszym razem dzięki panu Tadeuszowi S. Z czystym sumieniem mogę... Szymon Zosia - ocena (1) Najlepszy instruktor Pan Tadeusz. Przesympatyczny i cierpliwy człowiek.... Zosia Oliwier - ocena (1) Serdecznie polecam instruktora pana Czesława. Niezapomniana atmosfera w... Oliwier Dorota - ocena (1) super ośrodek!! Pan Ireneusz najlepszy dziękuję za czas i cenne wskazówki!... Dorota Fajnypl2000 - ocena (1) Bardzo polecam jazdy z Maciejem Glouszek Fajnypl2000