Dawid - opinia (1) Dziękuję moim Instruktorom Jackowi i Jackowi z placu Rondo Bis w Redzie.... Dawid Gwidon - opinia (1) Serdecznie polecam kurs w RondoBis. Panie w biurze miłe i pomocne. Instruktor... Gwidon Sabina - opinia (1) Bardzo polecam Pana Jacka, profesjonalne podejście do kursanta, wymagający i... Sabina
Tomek - opinia (1) Bardzo dziękuję Panu Piotrowi, instruktorowi jazdy kat A z placu manewrowego... Tomek Dominik - opinia (1) Bardzo dobra szkółka! Serdecznie polecam Pana Janusza Literskiego , świetnie... Dominik Kacper - opinia (1) Bardzo dobra szkółka! Serdecznie polecam Pana Janusza Literskiego, cierpliwy... Kacper Mateusz Witkowiak - opinia (1) Polecam instruktora Jacka z oddziału w Rumi, świetny instruktor z wiedzą i... Mateusz Witkowiak Marta - opinia (1) Bardzo polecam instruktora Czesia! Tylko dzięki Panu zdałam prawko. Bardzo... Marta Maria - opinia (1) Polecam , instruktor Pan Tadeusz Szlendak ma niesamowitą cierpliwość , wiedzę... Maria Marta - opinia (1) Bardzo polecam naukę z Panem Tadeuszem Szlendak. Rewelacyjny sposób nauki ,... Marta Jan - opinia (1) Nie mam żadnych zastrzeżeń Serdecznie polecam każdemu Pozdrawiam instruktora... Jan Robert N - opinia (1) Polecam instruktora Pana Macieja G. Bardzo dobre przygotowanie do bezpiecznej... Robert N Agnieszka W. - opinia (1) Polecam...! Najlepsze Centrum Szkolenia Kierowców jakie może być. Dziękuję... Agnieszka W. Monika - opinia (1) Polecam serdecznie Rondobis Gdynia, panie pracujące w biurze zawsze miłe i... Monika Piotr Bigus - opinia (1) Bardzo profesjonale i pełne zaangażowania podejście do nauczania młodych... Piotr Bigus Szymeq - opinia (1) Polecam serdecznie bardzo miła atmosfera Szymeq Natalia - opinia (1) Nigdy nie sądziłam, że usiądę za kierownica i dam sobie rade, ta szkółka... Natalia Andrzej - opinia (1) Najlepsza szkółka w Trójmieście! Profesjonalna kadra instruktorska ze... Andrzej Wiola z Rumii (ta analizująca) - opinia (1) Profesjonalna nauka jazdy. W trudnych momentach gdy nie idzie jazda,... Wiola z Rumii (ta analizująca) Krystian Rohde - opinia (1) Polecam bardzo Rondobis Rumia, fachowa obsługa i zawsze jak czegoś się nie... Krystian Rohde