proszę o pomoc w sprawie kupna roweru (6) Witajcie. Mam pytanko:który rower jest lepszy? AUTHOR SOLUTION SX 03 KELLY'S... memek Nowa strona (3) Właśnie powstała nowa strona traktująca o rowerach, kolarstwie oraz turystyce... Amator Estakada dla rowerzystów!!!!! (14) Jestem ciekaw dlaczego nasi drogowcy nie przewidzieli możliwości jazdy... Cyklista
Stopka (6) Czy zgadzacie się z opinią , że stopka przy tak zwanym rowerze "górskim" to... Ktoś lasek (3) Gdzie w Gdańsku jest lasek Gutenberga (podobno są tam jakieś fajne trasy... nieuświadomiony pytanko (4) potrzebuje namiary na biura podrozy, ktore organizuja wyprawy rowerowe na... dominik SKRADZIONO ROWER (1) rower górski "wheeler comfort 1880" w kolorze ciemnoczerwonym, widelec... MnIch Regulacja przerzutki. (5) Czesc, mam problem z regulacja przerzutek, i zapytuje uprzejmie, czy tez sie... marccc SZUKAM ŚWIADKÓW WYPADKU!!! (4) W ostatni piątek - 1.08.2003 na nadmorskiej ścieżce rowerowej uległem... Thorn Podjazdy (2) Ja powinno sie zachowywac na podjazdach gorskich? Chodzi o to,ze podjezdzac... Abrahim podbramkowa sytuacja! (1) Witam wszystkich serdecznie! Pisze do Was, poniewaz mam ogromny problem.... STUNTART Składak Dahon (1) Hej! Czy ktoś z was ma może składaka Dahon? Chciałbym sie coś wiecwej... terry222 rower do 1700 zł (14) Witam Który rowerek byście polecili do 1700 zł. ma być tylko przedni... BART stery - proszę pomozcie! (2) Mam paroletniego treka 730 Wymieniłem w nim amor. Firmowy to był RST -... smog na Bornholm (7) Cześć, wybieram się z przyjaciółmi na Bornholm, oczywiście po dopłynięciu... Agy Go well go HEL! (3) Witam! Czy ktos wie, czy wzdluz Polwyspu Helskiego zbudowano juz droge... ROZKROCK Help... (7) Witam! Moze doradzilby mi ktos, co zrobic z oslonka (tym kawalkiem plastiku... Pablo Trasa rowerowa nasypem kolejowym Miastko - Lębork (2) Czy ktoś z Was jechał tą trasą, na ile jest przejezdna, jakieś opinie? Może... Mike Mongoose NX 7.5 (7) Czy jest na forum uzytkownik "bika" zbudowanego na w/w ramie? Szukam opinii... Kornik Szukam opini na temat rowerów Giant (7) Czy ktoś wie czy warto inwestowac pieniadze w taka rame Mario