Dobra cena do jakości (1) PLUSY: - Posiłki urozmaicone, - smaczne, - świeże. - Bardzo ważne to to, że... chiniol Rewelacja! (1) Miałam okazję kosztować posiłków przygotowanych przez firmę Rukola... Justyna Katering Rukola (1) Uczestniczyłam na imprezie, którą gastronomicznie obsługiwała firma Rukola i... Paulina
Rukola jest the best (1) Świetne, pyszne i zdrowe potrawy . Podane w sposób godny polecenia. Mysleże... Katarzyna Mazurkiewicz Polecam! (1) Bardzo dobra jakość i zróżnicowane posiłki. Miałem okazję próbować ich... Alek Mięso (1) Należę do osób mięsożernych, które cenią sobie klasycznego schabowego. Ale... Justyna pełen profesjonalizm! (1) Od kilku miesięcy korzystam z diety Sport- 3500kcal i jako osoba aktywna... Michał Polecam !!! (1) Dla mnie Rukola jest świetną firmą. Zawsze dbają o jakość, a potrawy są... Adam Wysoki poziom! Polecam! (1) Mam przyjemność próbować dań z "Rukoli" prawie od roku i ani razu nie... Weronika Jakość ma swoją cenę (1) Pewnie trochę niesprawiedliwie zaniżyłam ocenę - ponieważ dobrych rzeczy nie... Kalina Jak najbardziej za! (1) Smaczne, dobrze doprawione i bardzo szczegółowe opisy, które wyjaśniają... Szymon Świetny catering (1) Korzystałem z wielu cateringow jednak tylko ta firma sprostala moim... Mateusz Niesmaczne (1) Zamówiłam dzień próbny diety bezglutenowej 1500. Wszystkie dania były... SzpUlka Polecam (1) Jedzenie bardzo dobrze przygotowywane, dania są różnorodne i smaczne. Miałem... KM Korzystam i będę korzystać (1) Jedzenie smaczne, dostawa zawsze na czas, miło i przyjemnie. No a koktajle i... Paulina Dieta wegetariańska (1) Smaczne, zawsze świeże, pięknie podane urozmaicone posiłki. Są tak... Urszula Najlepiej (1) Pomysłowe posiłki, schludnie podane. Cena adekwatna do jakości. Polecam :) Patryk Polecam (1) Korzystałem z kilku cateringów i dla mnie Rukola jest najlepsza. Jedzenie... Robert Zdecydowanie polecam (1) Jadłem już kilka różnych cateringow jednak dopiero w Rukoli mogłem się... Michal dobra opcja dla leniwców którzy lubią zdrową dietę (1) polecam:-) Po pierwsze smacznie, po drugie zdrowo, po trzecie przystępnie... Maciej