Łukasz - opinia (1) bardzo smaczne jedzenie, terminowe i dyskretne dostawy, świetna relacja ceny... Łukasz Joanna - opinia (1) Posiłki pyszne, różnorodne, estetycznie podane i co najważniejsze zawsze... Joanna Ola Krzyżyk - opinia (1) Bardzo smaczny catering. Korzystam ze zdrowej tarczycy gdyż choruję na... Ola Krzyżyk
Bogusia - opinia (1) Catering bardzo smaczny. Przygotowywany z dobrych produktów a przede... Bogusia Karolina - opinia (1) Pyszne, różnorodne i zawsze na czas. Nie sprawdzałam innych firm bo jedyne co... Karolina Joanna Chołka - opinia (1) Każdemu polecam efekty są wspaniałe obsługa doskonała Joanna Chołka Agnieszka - opinia (1) Wyjątkowy, zróżnicowany i bardzo smaczny catering dietetyczny. Codziennie... Agnieszka Rukola - catering dietetyczny (1) Z przyjemnością polecam usługi firmy Rukola zajmującej się cateringiem... Iwona smaczne, zdrowe i nawet slodkie (1) dobry wybor, zdecydowalam sie na catering ze wzgledu na pobyt z dzieckiem w... margo Dobra jakość, sprawna obsługa (1) Z cateringu Rukola korzystam od kilku miesięcy - wrażenia cały czas... Ania pycha posiłki (1) posiłki bardzo urozmaicone, nigdy się nie znudzą, kiedyś jadłam od nich... Łucja Polecam (1) Drugi raz korzystam z cateringu Rukoli i jestem bardzo zadowolona. Dieta... Martyna Serdecznie polecam! (1) Catering Rukola zdecydowanie przewyższa pozostałe oferty „diet pudełkowych”.... Dorota Polecam (1) Posiłki bardzo dobre. Brak monotonii, codziennie coś innego. Dostawa zawsze... Marcin Najlepszy (1) Jak do tej pory najlepszy catering, z którego korzystałam. Jedzenie świeże i... Ela Smacznie (1) Posiłki zróżnicowane, ładnie podane. Wiem, co jem - Zdrowo i smacznie. Sara Catering Rukola (1) Jestem zadowolona z cateringu Rukola. Świeże i smaczne dania w miłej dla oka... Persi Rukola (1) Korzystamy z żoną i jesteśmy zadowoleni z efektów. Oprócz spadku wagi,... Maciej Pełnowartościowa dieta na każdy dzień (1) Posiłki są bardzo urozmaicone, duży wybór rodzajów diet. Niezawodna dostawa,... Ewa Polecam! (1) Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób zabieganych, zapracowanych, którzy nie... Ollax