Sławek - ocena (1) To moja pierwsza dieta pudełkowa. Chcę pozbyć się nadwagi i na dobre... Sławek Paulina - opinia (1) Ciekawe, zróżnicowane dania. Całość bardzo smaczna a dieta się nie nudzi, co... Paulina Michał Broniarek - opinia (1) Korzystam od pół roku, świetny catering a dieta elastyczna wymiata!! Michał Broniarek
daria - opinia (1) Bardzo smaczne i urozmaicone,polecamy z czystym sumieniem:) wraz z mężem... daria Tomasz - opinia (1) To moje pierwsze doświadczenie z djetą pudełkową. Bardzo smaczna, różnorodna,... Tomasz Adam - opinia (1) Super jakość! Obsługa bez zastrzeżeń. Adam gabriela - opinia (1) Bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie,żadnych problemów z dostarczaniem posiłków gabriela dorota - opinia (1) Jedzenie pyszne dostawa bez zarzutu porcje duze i mozna sie najesc. Korzystam... dorota Małgorzata - opinia (1) Jedzenie bardzo smaczne, dostawa beż zarzutu. Polecam!!! Małgorzata Wojtek - opinia (1) Brak rabatu za dostawe dwóch diet pod jeden adres ,przy dietach 4... Wojtek Kasia - opinia (2) Byłam średnio zadowolona Zamowilam bezglutenowa a na śniadanie otrzymałam... Kasia Małgorzata - opinia (1) Korzystałam z cateringu w czasie pandemii. Dania były smacznie i świeże.... Małgorzata Maja - opinia (1) catering wart polecenia. korzystamy już od kilku lat i zawsze wszystko na... Maja Monika - opinia (1) Korzystam z diety wegetariańskiej 1500 kcal / 5 posiłków, w zupełności się... Monika A. - opinia (1) Dania smaczne, obsługa, dostawa duży plus. Przy dłuższym korzystaniu z... A. Maria - opinia (1) Bardzo smaczne jedzenie. Zawsze świeże, różnorodne. Wysoka jakość produktów... Maria Magda - opinia (1) Menu bardzo urozmaicone, składniki swieze, duzo warzyw, szczególnie smaczne... Magda Ula - opinia (1) Przetestowałam już kilka firm cateringowych i wróciłam do Rukoli.... Ula Joanna - opinia (1) Od kilku miesięcy korzystamy... Nie ma lepszego jedzenia, a uwierzcie mi, że... Joanna Marta - opinia (1) Bardzo dobry catering, wszystko świeże, dowiezione na czas. Potrawy... Marta