Kasia - opinia (2) Byłam średnio zadowolona Zamowilam bezglutenowa a na śniadanie otrzymałam... Kasia Małgorzata - opinia (1) Korzystałam z cateringu w czasie pandemii. Dania były smacznie i świeże.... Małgorzata Maja - opinia (1) catering wart polecenia. korzystamy już od kilku lat i zawsze wszystko na... Maja
Monika - opinia (1) Korzystam z diety wegetariańskiej 1500 kcal / 5 posiłków, w zupełności się... Monika A. - opinia (1) Dania smaczne, obsługa, dostawa duży plus. Przy dłuższym korzystaniu z... A. Maria - opinia (1) Bardzo smaczne jedzenie. Zawsze świeże, różnorodne. Wysoka jakość produktów... Maria Magda - opinia (1) Menu bardzo urozmaicone, składniki swieze, duzo warzyw, szczególnie smaczne... Magda Ula - opinia (1) Przetestowałam już kilka firm cateringowych i wróciłam do Rukoli.... Ula Joanna - opinia (1) Od kilku miesięcy korzystamy... Nie ma lepszego jedzenia, a uwierzcie mi, że... Joanna Marta - opinia (1) Bardzo dobry catering, wszystko świeże, dowiezione na czas. Potrawy... Marta Łukasz - opinia (1) bardzo smaczne jedzenie, terminowe i dyskretne dostawy, świetna relacja ceny... Łukasz Joanna - opinia (1) Posiłki pyszne, różnorodne, estetycznie podane i co najważniejsze zawsze... Joanna Ola Krzyżyk - opinia (1) Bardzo smaczny catering. Korzystam ze zdrowej tarczycy gdyż choruję na... Ola Krzyżyk Bogusia - opinia (1) Catering bardzo smaczny. Przygotowywany z dobrych produktów a przede... Bogusia Karolina - opinia (1) Pyszne, różnorodne i zawsze na czas. Nie sprawdzałam innych firm bo jedyne co... Karolina Joanna Chołka - opinia (1) Każdemu polecam efekty są wspaniałe obsługa doskonała Joanna Chołka Agnieszka - opinia (1) Wyjątkowy, zróżnicowany i bardzo smaczny catering dietetyczny. Codziennie... Agnieszka Rukola - catering dietetyczny (1) Z przyjemnością polecam usługi firmy Rukola zajmującej się cateringiem... Iwona smaczne, zdrowe i nawet slodkie (1) dobry wybor, zdecydowalam sie na catering ze wzgledu na pobyt z dzieckiem w... margo Dobra jakość, sprawna obsługa (1) Z cateringu Rukola korzystam od kilku miesięcy - wrażenia cały czas... Ania