Nie polecam (1) A więc postanowiłem skorzystać z oferty jednodniowej (na spróbowanie) no... Piotr REWELACJA (2) Korzystam z usług Rukoli od niedawna ale jestem zachwycona i nie wyobrażam... Katarzyna RUKOLA-SMACZNE ODCHUDZANIE (1) Korzystam już z "Rukoli" siedem miesięcy i stwierdzam ,że jedzenie jest... Maciej B
Polecam kazdemy (1) Polecam każdemu kto chce zacząć zdrowy tryb życia za niska cenę. Bardzo dobre... Eliza Nie ma rewelacji (1) W mojej ocenie - średnio. Po pierwsze kurier dostarczając catering zostawił... Zuza profesjonalna firma w każdym calu (1) korzystałem z konkurencji i niestety sporo dań nie zjadałem Catering Rukola... WALDI Polecam, ale nie każdemu (1) Korzystałem z Rukoli przez nieco ponad miesiąc, jedzenie naprawdę pyszne (i... Mateusz Bardzo dobre gotowanie, to catering który smakuje jak domowe jedzenie (1) Jako sportowiec wiem, ze odżywianie jest podstawą tego co robię. Brak czasu i... Wiktoria Rewelacja jakość cena wszystko ok (1) Jestem pod wrażeniem jakości sposobu podawania i całej logistyki, posiłki sa... Maria Nie trzeba być superinteligentem, żeby dostrzec, że wszystkie poniższe opinie wystawiona są przez sztab Rucoli. Prawda jest (2) a mianowicie informacje zawarte na stronie internetowej Rucoli wprowadzają... Joanna Świetny catering (1) Postanowiłam po 3 m-cach korzystania z Warszawskiej firmy cateringowej... Ewka J Przepyszne! (1) Namawiam kazdego na skorzystanie z Rukoli. Jedzenie jest rewelacyjne, pełne... Izabela Najlepsze koktajle i sałatki (1) Już kolejny raz przedłużam abonament z Rukolą. Dania są zróżnicowane i nie... M Rukola godna polecenia! (1) Zdecydowanie polecam Rukolę. Dania są pyszne i zdrowe. Obsługa profesjonalna... Marcin Z Rukolą z Gdyni schudniesz i poprawią się Twoje wyniki lekarskie (1) Miesiąc temu moja waga wynosiła 112 kg, zacząłem źle się czuć: wysokie... Marek L. kk51 (1) Bardzo skuteczny sposob na wlasciwe odzywianie. Stosowalam leczniczo 10 m-cy.... Ela polecam (1) Wszystkim zastanawiającym się nad wyborem najlepszej firmy dostarczaj zdrową... Adam Super jedzenie (1) Pełen komfort. Zawsze pod ręką, zdrowo i smacznie. Polecam. d Arian - opinia (1) Jedzenie na najwyższym poziomie. Każdego dnia odkrywam nowe smaki oraz... Arian Gorąco polecam (1) Jestem klientką Rukoli od paru miesięcy , jestem bardzo zadowolona z efektu... Magdalena