Rybakówka

Restauracje

Gdańsk, Bytowska 5

Kamila - ocena (1) Polecam serdecznie. Pyszny tatar z łososia i najlepsze śledzie w burakach.... Kamila Natalia - ocena (1) Niezawodny przystanek zwrotny na wycieczce rowerowej po oliwskim lesie.... Natalia Zuzanna Nawrocka - ocena (1) Najlepsze ryby jakie jadłam, zawsze świeże i pyszne. Bardzo klimatyczne... Zuzanna Nawrocka
Aga - ocena (1) Wspaniałe miejsce dla rodzin. Wyśmienity tatar z łososia oraz polędwica z... Aga K2 - opinia (1) Tylko frytki albo chleb, dlaczego ?Reszta OK K2 Ceny baaaaaaaaaaardzo wysokie, jak z kosmosu ! (1) Jedzenie owszem dobre, świeże i to by było na tyle. Ceny są koszmarnie... Carmen Pyszna ryba ! Polecam (1) Najlepsza ryba jaką jadłem do tej pory, starannie przygotowana, a przede... Damian Super miejsce, z pysznym, świeżym jedzeniem! (1) Serdecznie polecam to miejsce! Obsługa przemiła, miejsce idealne do spędzania... Weronika Warto spróbować!!! (1) Polecam to miejsce pożeraczom rybek, pyszny pstrąg z pieca, dorsz z patelni... Dzastaa Polecam-pysznie! (1) Bardzo polecam to miejsce każdemu kto chce odpocząć od zgiełku miasta i zjeść... Amarrilis Przepyszne!!! (1) Polecam serdecznie pyszne i najświeższe ryby w Trójmieście! Zaryzykowalabym... Kama Zawsze świerzy pstrąg (1) Z czystym sumieniem mogę polecić pstrąga z pieca. Po raz kolejny byłem i tak... Robert Świetne ryby (1) Dla smażonej polędwicy z dorsza i ryby po grecku warto tu przyjechać. Polecam Anna Nie polecam (1) Byłam 2tygodnie temu z rodzina na obiedzie, ale pani przyjmująca zamówienie... Ania pyszna ryba polecam z czystym sumieniem (1) W Rybakówce zjedliśmy obiad rodzinny. Jedliśmy pyszne przystawki: tatar i... DZasta RYBNY RAJ 😁 (1) Dzisiaj pierwszy raz byliśmy z mężem w Rybakówce i oto nasze spostrzeżenia:... Iwona Jak najbardziej na tak (2) Polecam bardzo pysznie, tanio i bardzo miła obsługa. Polecam okonia był... Numero Naciagactwo (1) Jestem gleboko zazenowany naciagactwem i poziomem obslugi. Prosilismy o male... Miki Gigi opinia (1) drogo.ceny zawyżone.ryby niedoprawione.frytki najgorszej jakości. Joanna Pychota (1) Dawno tak pysznego łososia z grilla nie jadłem. Przyjadę jeszcze na niego,... Grzegorz