Dobra robota (1) Nie ma co pisać,brak zastrzeżeń do doboru lakieru jak i położenia powłoki... Sopocianin Polecam świetna robota (1) Polecam lakierowanie bez żadnych zastrzeżeń. Do tego przystępna cena i czas... Andrzej Gdynia Polecam! (1) Odprysk na lakierze praktycznie niewidoczny, dodatkowo spolerowanie kilku rys... M
Szybko,sprawnie i z jakością (1) Naprawa "pajączka" i odprysku na błotniku oraz wgniotki w klapie trwała... Darek super (1) male dwa spoty,po ktorych nie ma sladu.w warsztacie powiedziano ze to sa dwa... stary lechista gorąco polecam! (1) w kilku słowach: usługa dot. likwidacji szkody, tzw. wgniecenia parkingowego,... leszek Stały klient, dbający o samochody :) (1) Z usług firmy S-Plus korzystałem już niejednokrotnie i mogę polecić tę firmę... Karol Węgrzynowski Lakierowanie zderzaka - Skoda Octavia (1) Panowie z S-Plus podeszli do tematu bardzo rzetelnie i profesjonalnie, mimo... Jerzy Częściowe lakierowanie elementu - naprawa SPOT (1) Miałem dwa uszkodzenia lakieru, zastanawiałem się gdzie pojechać. Po dwóch... Mariusz na 6! (1) Byłam niedawno na lakierowaniu elementu. Rano oddalam, pod koniec dnia... kasia84 Duży minus (1) Bardzo nieprzyjemna obsługa. Zaproponowana cena za lakierowanie jednej... Borys Lakierowanie (1) oddałem swoje auto na lakierowanie do Pana Jarka szybka rozmowa konkretnie i... Damian Opinia (1) Świetna obsługa, przystępne ceny ;) Po wizycie w salonie moje auto wyglądało... Andrzej Nowowieyski Polerowanie nieudane (1) Polerowanie straszne wyszły koła jakieś dziwne ,wszędzie pasta niedomyte auto... On 29 vw kolor (1) Jakość 0 2 razy lakierowany i kolor inny... cena 500 zł obsługa jak z garażu... vw Sprawdziłem i polecam (1) Zleciłem lakierowanie SPOT drzwi bocznych z lekkim wgnieceniem na przełamaniu... AR malowanie kierownicy skórzanej (1) malowali mi kierownice skórzaną bardzo fajnie polecam dodam ze nikt nie... florian Może być (1) Usuwałem skutki gradobicia w S-Plus. To z czego jestem zadowolony to całkiem... Muchacho Naprawa 2 wgniotek parkingowych w Hondzie Jazz (1) Szukając na wyszukiwarce firmy z trójmiasta zajmującej się naprawą wgniotek... Jarek S-PLUS w Sopocie - POLECAM (2) Trafiłam do salonu S-PLUSA z polecenia znajomego. Korzystałam z ich usług... Marta