Bardzo dobra szkoła. (2) Chociaż masowa, to mała i o kameralnym klimacie. Duże sale lekcyjne. Dwie... M. zawody cheelreaderek i dzień otwarty TO POMYŁKA ! (1) Jesteśmy po dniach otwartych mile zaskoczeni szkołą, choć uważam, że... katarzyna Super szkoła (1) Szkoła bardzo bezpieczna z monitoringiem a co najważniejsze brak... Mama
a ja jestem zadowolona (1) świetny klimaty, w większości czadowi nauczyciele , duża różnorodność zajęć i... mama Rodzic - opinia (3) Nie polecam. Nowy dyrektor tylko dużo obiecuje Rodzic BEZNADZIEJA (2) Pozytywne opinie to chyba od nauczycieli i ich dzieci chodzących do... .Magdalena R. bardzo fajna szkoła (1) Szkoła taka jak powinna być każda. Od samego wejscia czujesz sie swojo. Super... mama fajna szkoła (1) W tej szkole uczy się dwójka moich dzieci. W trakcie rozmów z innymi... mama 9-cio latki i 11-sto latka MONIKA - opinia (1) JAK DLA MNIE BARDZO FAJNA SZKOŁA - MAŁA, KAMERALNA, DOBRZE WYPOSAŻONA , SUPER... MONIKA nieprzyjazna dzieciom!!! (1) Szkoła ta powinna być dawno zamknięta! Nauczyciele źle traktujący dzieci,... Anna jes tok (1) szkoła bardzo mała kameralna bardzo dobrze wyposażona wysoko wykwalifikowany... ropuchaga Szkoła jakich mało w Gdańsku (1) Bardzo serdecznie polecam innym tę szkołę. Tak naprawdę polecili mi ją... Jolanta Koczyńska Serdecznie polecam (1) Szkoła mała, przez co panuje w niej miła atmosfera, brak przemocy. Wysoki... niunia27 bARDZO DOBRA SZKOłA. (1) SP 27 uważam za rewelacyjną szkołę. Jestem uczennicą gimnazjum. Śmiało mogę... Polly-ann Rewelacja !! (1) Super Rewelacja!!! Polecam wszystkim!!! mama