Szkoła Podstawowa nr 1

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Poli Gojawiczyńskiej 10

Smutna szkoła (5) Smutne jest to w jaki sposób zostały potraktowane dzieci z klas pierwszych ,... Zdziwiony Rodzic malkontenci (2) Ludzie dajcie spokój. Dyrektor ma być dobrym managerem.To wychowawca klasy ma... rodzic Tragedia (3) Brak zrozumienia czegokolwiek. Bezpieczeństwo na takim poziomie że atak... .
szkoła na "6" (6) Jestem zachwycona podejściem nauczycieli do uczniów. Jako matka trójki dzieci... Zadowolona Wiele do zmienienia! (4) Napiszę o problemach. Przez 5 lat gdy moje dzieci chodzą do tej placówki,... Radosław za dużo imprez (1) Szkoła ok, jednak należy się skupić na uczeniu naszych pociech a nie na... Krycha polecam (1) Fajna szkoła, moja córka miała cudowną panią wychowawczynię i z perspektywy... ALeksandra Masakra (3) To co dzieje się w tej szkole to coś strasznego, RODZICU jeżeli masz sumienie... uczennica Andrzej - opinia (5) Tragedia Część nauczycieli traktuje uczenie dzieci jako zło konieczne,... Andrzej polecam (2) Polecam . Moja córka kończy naukę w klasie 3. Nauczycielka bardzo lubiana... Krzysztof Porazka ta szkola nie wspiera ucznia!! (2) Moje dziecko przez kilka lat chodziło do tej szkol, nikomu jej nie polecam!!... Monika M. Dyrekcja, kontrole kuratorium, zero dialogu (3) Przede wszystkim w SP nr 1 nie szanuje się ani dzieci ani rodziców. Brak jest... krytyk ;) (2) Moje dziecko po pierwszym tygodniu jest bardzo zadowolone. Co prawda nie jest... mama Fajna szkoła (1) Szkoła godna polecenia. Mam 2 dzieci w tej szkole. Uczą się już kilka lat.... Żanetka Przemoc w szkole (5) Szkoła o poziomie nauczania nieco poniżej średniej z małymi wyjątkami: lekcje... Tomek Całkiem Ok (1) Szkoła ogólnie fajna, mili nauczyciele ( przynajmniej większość) nowe... Uczennica Gość - opinia (2) Szkoły nie polecam! Nauczyciele generalnie mało wymagający, choć kilku... Gość Nie polecam (3) Nie polecam w szczególnośći pani fornela dla klas zerowych koszmar , jak... rodzic Polecam!!! (1) Bardzo dobra opieka, nauczyciele dbaja o uczniów, moje dziecko chwali sobie... Magda Polecam (1) Super szkoła, prężnie działająca, wspaniali nauczyciele i świetna dyrekcja mika