Spa (1) Duszne pomieszczenie,masaż sama lepszy bym zrobiła, smarowanie olejkiem bez... Zawiedziona Nikomu nie polecam (1) Szlafroki i ręczniki - poniżej krytyki. Jakość wystroju (rozwalone baterie,... Kasia Spa Grupon (2) Mam mieszane uczucie ... DOSTAŁAM GRUPONA dla dwóch osób za 309.90 zamiast... M
Magda - opinia (1) Masaże bardzo odprężające, miła, uczynna obsługa. Przyszłam z bólem głowy, a... Magda Bardzo dobre miejsce. (1) Traktowanie gości, mam na myśli dogodne ustalanie terminów zabiegów,... Piotr Lisiecki JESTEM NA TAK - POLECAM. (1) Mila obsluga , Cieply klimat.Duzy wybor zabiegow.Wraz z mężemy spędziliśmy w... Bozena Sidor Bardzo słabe miejsce... (1) Niestety również doświadczyłam pobytu w SPA Sentoza. Wykupiłam pakiet... Zawiedziona Gorąco polecam. (1) Zdecydowanie polecam zajrzeć do Spa Sentoza .Mają świetną ofertę zabiegów.... Agusia Wystrzegaj sie jesli mozesz! (1) Dziś byłem w Spa i przy wykupie (nietaniego) pakietu właścicielka mnie... Łukasz Konieczka JAK NAJBARDZIEJ POLECAM (1) wykupiłam grupon w Spa sentoza, po wykupieniu przeczytałam krzywdzące opinie... Daria