STONEHEADS

Studia tatuaży Makijaż permanentny

Gdańsk, Chlebnicka 43/44

Kati - opinia (1) Jestem zadowolona. Efekt super, a usługa higieniczne, sprawnie, fachowo. Kati Kolczykowanie (1) Tomek jest fachowcem od piercingu . Jego podejście do człowieka, niezależnie... abramag39 Dobra obsluga (1) Podobalo mi sie ale jak na to że to nie jest pierwsze studio w ktorym bylam... Karolina
Rafał (1) Byłem w Stoneheadzie wsześniej już dwa razy, Teraz spędziłem dwa długie dni w... Rafał super (1) Miesiac temu robilam u Chłopaków kolczyk- niemal bezboleśnie, szybko sie... Hanka Alex taatoo (1) Super robota jestem bardzo zadowolona z Alexa pracy,mąż już drugi rok robi... Sylwia Kok...Polecam (1) Witam wszystkich tatuowałem się wczoraj u Mateusza w Stoneheads naprawdę... Grzesiek Ian Stuart Donaldson (4) Co do studia wszystko jest jak najbardziej wporządku obsługa ceny itd. Tylko... Meine Ehre Heisst Treue Alex jest mistrzem :) (1) Studio czyste i zadbane. Alex to prawdziwy profesjonalista - ma wielki... Agnieszka Jedyne słuszne Studio! (1) Klientem studia jestem już od ponad 2 lat; tatuaż i piercing chwalę i polecam... Narcyz :) (1) Jestem zadowolona z rysunku na mym ciele :). Mila obsluga, szybko ladnie... Monika mistrzowie! (1) Serdecznie polecam! Obsługa miła, bezproblemowo:) Pan Alex profesjonalny i... Kamila Tatuaż (1) Świetna obsługa i utalentowany tatuator. Sebastian zrobił niesamowity tatuaż.... Piotr Polecam!!!! (2) jestem bardzo zadowolona wszystko przebiegło po mojej myśli Sebastian zrobił... Kasia-portret psa Piercing (1) Jestem jak najbardziej zadowolona. Wszystko sterylnie, bardzo miła... Am Tattoo (1) Jestem Mega zadowolona zarowno z roboty jak i personelu ;-) :-P Wojtek stanal... Margo super (1) W połowie marca robiłam tatuaż na prawym przedramieniu u Sebastiana. Chłopak... Marta tatuaż (1) profesjonalna robota , super podejście do klienta. Efekt pracy Sebastiana ,... Michał Gorąco polecam ten salon !!!! (1) szybko, czysto, bardzo sympatycznie i z klimatem :) profesjonalna robota w... Darek Piercing! (1) Miałam robione tam 4 kolczyki. I z każdego jestem bardzo zadowolona, noszą... Dominika P