Salon L. Mania

Paznokcie Salony kosmetyczne

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 23

izabela - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie La Mania. Zabieg kobido ap... izabela Gosia - ocena (2) Masaż kobido w wykonaniu pani Agnieszki, to jakiś kosmos. Nie wiem co ona ma... Gosia Ola - opinia (1) Panie doradzą, indywidulanie dopasowują zabiegi do skóry, jest zawsze bardzo... Ola
Dorota - opinia (2) Jeśli szukacie miejsca, w którym chcecie się zrelaksowac, pośmiać, wypić... Dorota kasiek - opinia (2) Bardzo dobre zabiegi, zawsze dobrane do potrzeb klienta. Szczególnie polecam... kasiek jola - opinia (1) Moje paznokcie są pod opieką pani Karoliny od wielu, wielu lat. Jest to pełen... jola Kasia - opinia (1) Świetny salon, zawsze fachowa obsługa i szeroki wybór usług z przystępnymi... Kasia Daria - opinia (1) Jestem stałą klientką. Rzęsy wykonuje mi niezawodna Pani Asia. Bardzo... Daria Joanna - opinia (1) Korzystam regularnie z usług salonu, dziewczyny zawsze wkładają serce w to,... Joanna Karolina - opinia (1) Pełen profesjonalizm,wykwalifikowany zgrany zespół,miła atmosfera,piękny... Karolina W sumie to bylo zaje*iscie (1) No takiego fryca to nigdy k.... nie mialem Hemingway serdecznie polecam p.Karolinę (1) Do p. Karoliny chodzę od roku, średnio co 2 miesiące. Jakość obsługi bardzo... kobieta Super Panie Paznokciowe ! (1) Panie Paznokciowe są super :) i paznokcie są super :) dla leniwych ...nic... rektorat ;) Polecam mężczyznom! (1) Polecam męskie strzyżenie u Karoliny. Uratuje każdą fryzurę, zastosuje się do... Stały klient Zdecydowanie polecam! (1) Do Pani Karoliny trafiłam z ciemnymi włosami, rudymi na dole od ombre. Bardzo... Karolina Przez przypadek ;) (2) Do salonu trafiłam przez przypadek. Pani u której robiłam paznokcie od kilku... Zadowolona ;) kocham moje pazurki (1) Do Pani Karoliny trafilam przez przypadek i juz zostałam. bardzo miła... Dorota Bardzo polecam ! (2) Poszłam do Pani Karoliny właściwie z przypadku. Dzień wcześniej fryzjerka... gosia Opinia (1) Dzisiaj byłam pierwszy raz w tym saloniku. Moimi zniszczonymi włosami zajęła... Iwona Absolutna rewelacja! (2) Polecam goraco!! maz uwielbia strzyzenie- dziewczyny przemile, szybko ,... Monika