Salon L. Mania

Paznokcie Salony kosmetyczne

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 23

super salon (1) Polecam salonik . Obsługa i jakość usług na bardzo wysokim poziomie, Pani... Wiesia Super (1) miła i fachowa obsługa,przystępne ceny, świetne pomysły, miło przytulnie... Małgorzata polecam (1) Byłem tym salonie u fryzjerki Asia pogadałem do rozmowy dołączyły się inne... Gąsowski
M - opinia (2) Bardzo miła atmosfera i świetne strzyżenie :) Polecam Panią Karolinę! M Fryzurka (2) Byłam u p.Karoliny i jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia i modelowania... Klaudia Justyna - opinia (2) Bylam w tym salonie duzo razy, zawsze bardzo mila atmosfera, obsluga... Justyna polecam (1) naprawdę polecam :D byłam dzisiaj pierwszy raz i na pewno wrócę Pan Grzegorz... ANGELIKA Pan Grzesiu jest czadowy! (2) Nie dość że jest przemiłym człowiekiem, bardzo pozytywnym to jeszcze potrafi... Monika GORĄCO POLECAM (2) JESTEM STAŁĄ KLIENTKĄ SALONIKU. TRAFILAM DO NIEGO TROCHĘ PRZEZ PRZYPADEK...I... KATARZYNA TYLINGO-CHMIELEWSKA SUPER! (1) BARDZO MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA. DZIEWCZYNY BARDZO KONTAKTOWE. SZYBKO I W MIŁEJ... Mirka Polecam! (1) bardzo polecam! świetne podejście do Klienta, perfekcja w każdym calu i super... Monika polecam (1) polecam wszystkim miło sprawnie fachowo klient Wreszcie znalazłam swojego fryzjera i polecam wszystkim w 100%! (2) Świetne indywidualne podejście do klienta, dokładny wywiad przed strzyżeniem,... Paulina Baaaaardzo polecam!!! (2) Fantastyczny Pan Fryzjer - jestem zachwycona - obsługą, wykonaniem,... asik Miłe zaskoczenie (2) Moja pierwsza wizyta i jestem bardzo miło zaskoczona. Był "duży ruch" mimo to... Michalina Rewelacja!!! (1) Jestem uzależniona od tego miejsca i ludzi którzy tam pracują Karola i Grześ,... Julia kasia - opinia (1) Często korzystam z umiejetnośći pracowników tego salonu i śmiało polecam... kasia