super wlosy u Natalii (1) super wlosy u Natalii!!!!!!! dla mnie REWELKA!!! REWELKA salon ZDECYDOWANIE POLECAM!!! (1) bylam dzisaj klientka salonu, rewelacyjnie wykonala mi paznokcie zelowe Pani... USMIECHNIETA Kasia - opinia (1) salon the best a natala to super scina wlosy Kasia
salon SUPER (1) salon super, jakośc usług REWELACJA nie ma dnia zebym nie wychodzila z tego... BEATA French manicure - koszmar (1) Totalne rozczarowanie. Miał być zwykły manicure i french. Myślałam, że tego... Monika z Karwin Nie biora klienta na powaznie (1) Przyszlam do salonu rowno o 9 gdzie ten powinien byc juz otwarty bo... Niezadowolona marta - opinia (1) Usługi wykonywane są bardzo dobrze - pozdrawiam karine i magde ktora juz tam... marta ????? (1) WITAM.SALONIK MOŻE BYĆ,MAŁO WIDOCZNY,ALE SCHLUDNY,OBSŁUGA POZOSTAWIA TROSZKĘ... MONIKA Z GDYNI Beata - opinia (1) nie ma sie co rozpisywac SUPER SALON!!! I LIGA!!!!!! atmosfera jak nigdzie... Beata nie znjdziecie drugiego takiego miejsca na ziemi bo to 7ksieżyc... (1) TAK TO PRAWDA ODKĄD UCZĘSZCZAM DO MOJEGO UKOCHANEGO SALONU ,CZUJE SIE LEPIEJ... STAŁA BYWALCZYNI ANIA.. Nowa ja (1) Od bardzo długiego czasu korzystam z usług kosmetycznych Pani Hanii - pełen... Ewa N. załamana - opinia (1) Chciałam wszystkich ostrzec przed tym salonem.. Miałam nadzieje idąc tam ze... załamana 7Księzyc 3 x na TAK (1) polecam szystkim niezdecydowanym uslugi w tym salonie Karina robi... Maja REWELACJA (1) bylam klientka Pana Piotra (pierwszy raz) a zdaje sie ze ten Pan zreszta od... iwona bardzo fajny salon (1) mila obsluga - fachowa przede wszystkim!!! od kilku miesiecy korzysystam z... grazyna jedyny w swoim rodzaju 7Księżyc (1) jestem pod niemalym wrazeniem salonu obsluga przemila i fachowa, Panie... stala klientka BARDZO MILY SALON (1) BARDZO MILY SALON, SUPER OBSLUGA, SZEROKI ZAKRES USLUG WYSZLAM Z SALONU... Marylka REWELACYJNY SALON - pOLECAM WSZYSTKIM CHCACYM SIE ZRELAKSOWAC PANIOM (1) BYLAM KILKA DNI TEMU W SALONIE 7KSIEZYC - ATMOSFERA PRZEMILA, OD SAMEGO... BARDZO ZADOWOLONA KLIENTKA Najlepszy (1) Najlepszy salon w jakim byłam! Karinka robi NAJPIEKNIEJSZE paznokcie na... Ola Profesjonalnie a jak u najlepszej przyjaciolki :) (1) Obsluga wspaniala, pelny profesjonalizm i do tego jak na babskim... Ewa