Stanowczo odradzam (1) Wykupiłam groupon za 110 zł (farbowanie sombre, strzyżenie oraz... JA Stylizacja oprawy oka - regulacja i henna brwi (1) Salon odwiedziłam już kilkukrotnie, zdecydowałam się na hennę brwi i efekt... Zadowlona stała klientka Zdecydowanie nie polecam (2) Powtórzę raz jeszcze - nie polecam tego salonu. Według mnie pani fryzjerka... Jednorazowa klientka
zawsze zadowolony (1) jestem zawsze zadowolony ze strzyzenia i z atmosfery w salonie prefix niestety nie polecam (1) Niestety dolączam się do negatywnych opinii na temat salonu. Miałam... kololo Fryzjerka w salonie Lui to jakiś żart (1) Trafiłam pod rękę p.Eweliny, która minęła się chyba z powołaniem, bo z... berni Zadowolona klientka (1) Serdecznie Polecam salon bardzo miłe Panie znające się na swoim fachu. Ceny... Ewa Zdecydowanie odradzam (6) Kupiłam groupon na sombre, ale niestety nie mam na głowie nic, co przypomina... xyz Profesjonalny Manicure i Pedicure (1) Miła i profesjonalna obsługa. Ładnie urządzony i przytulny salon. Pani Luiza... Malgosia Super pani fryzjer (1) Wychodząc z tego salonu byłam bardzo szczęśliwa. Zapuszczałam włosy długo i... Magda Polecam (1) Salon w pełni spełnił moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm wykonywanych... Natalia Monika - opinia (6) Nie polecam! Dostałam voucher od męża w prezencie (strzyżenie koloryzacja... Monika Zszokowana klientka!! (4) Kilka dni temu odwiedziłam salon Lui .Przeczytałam ofertę Grouponu,była... Jadwiga Pyc Omijać szerokim łukiem (8) Wychodząc z tego salonu mało się nie poryczałam ze złości. Zapuszczałam włosy... Przerażona klientka Nowa Pani Fryzjer! (1) Jestem stała klientka salonu, korzystałam z usług kosmetyczki ale z fryzjerki... zadowolona klientka kolor moze ładny, ale sciecie... (4) pani Fryzjerka (nie wiem jak miała na imie, burza rudych loków na glowie)... niezadowolona naprawdę świetne! (3) Jestem absolutnie zadowolona. Pierwsza moja wizyta była z grouponu i powiem... Róża nie polecam!!! (1) Nie polecam... Pierwszy termin wizyty został odwołany z powodu choroby... Zażenowana Nie wyszkolona fryzjerka (2) Byłam zrobić ombre z blondow i podciąć końce,przed przyjściem do salonu moje... Mimi Salonik gustowny,choć trochę ciemno !!! (1) Szkoda ,że wczśniej nie poczytałam o salonie Lui.Żeby było szybciej do farby... wściekła