Tragiczna obsługa (1) Tragedia!!!! 1. Weszliśmy do restauracji, na menu dlugo nie czekaliśmy,... Krzysiek Bardzo, bardzo smacznie! (1) Jednego ze słonecznych dni przechadzając się wraz z narzeczonym po uliczkach... Magda Wielkie rozczarowanie (1) Pomimo przemiłej obsługi i bardzo ciekawego wystroju wnętrza zdecydowanie nie... Agata
Restauracja (1) Miła obsługa, lecz ekstremalnie długi czas oczekiwania na niektóre potrawy (... Tomek Z radością mogę polecić tę restaurację (1) W trakcie nocy muzeów, ze znajomymi mieliśmy godzinę przerwy między... Krzysiek polecam!!! (1) Polecam wszystkim tę restaurację Pyszne, włoskie jedzenie, ładny wystrój,... Andrzej Brudno, długi czas oczekiwania. (1) Długi czas oczekiwania, obsługują najpierw grupy, a później pojedyncze... Ania Włoska restauracja z GENIALNYM jedzeniem (1) Przyznam szczerzę, że nie planowałem wizyty w tym miejscu. Będąc na spacerze... Nowograd Zdecydowanie NIE polecam! (1) Zanim przejdę do opisu dania, trzeba się chwilę zatrzymać nad wystrojem.... WOBONK duży pozytyw :) (1) Byłam z koleżanka na obiedzie i muszę przyznać , że obie wyszłyśmy bardzo... Patrycja Nie polecam (1) Postanowiłem razem z dziewczyna spędzić walentynkowy wieczór właśnie w... Michał Jadłam w lepszych restauracjach... (1) Zachęceni super ofertą na gruponie zdecydowaliśmy się wypróbować nieznanej... Gruponik Jedzenie ok, ale ogólnie tak sobie. (1) Najpierw miałem problem aby zrobić rezerwacje, dwa razy musiałem przekładać... Bartosz Rozczarowałem się (1) No niestety rozczarowałem się. Byliśmy dziś ze znajomymi zupełnie przypadkiem... Adrian Katastrofa (1) Zachęcony nazwą kojarzącą się z moją ukochaną Wenecją, postanowiłem wejść... Adam Polecam (1) Zaczynając od tego co się najbardziej rzuca w oczy- wystrój, jest ładny lecz... :) Pomieszanie z poplątaniem. (1) Nie dawno odwiedziliśmy ta restaurację, ponieważ zainteresował nas... Rozczarowana. I to jest różnica między jadłodajnią a restauracją! POLECAM (1) To niesamowicie przyjemne miejsce. Stare meble, odrobina przepychu, ciepłe... Katarzyna godne polecenia (2) Bardzo klimatyczne miejsce w sam raz na zimowe dni oraz wieczory. Obsługa... s Mydło i powidło! (1) Ktos tu chyba chce mieć wszystko w jednym. Zapowiadało sie swietnie, fajny... Kuba