Alicja - opinia (1) Jestem zadowolona z pobytu w tym salonie bardzo duży wybór oraz ciekawe... Alicja Mareo - opinia (1) kupiłem dla Żony fiacika 500 - bardzo fajny Pan handlowiec i w ogóle w ogóle... Mareo Weronika - opinia (1) Jeśli chcecie zmarnować czas i zdrowie to jedźcie do Schewe. Koło... Weronika
polecam (1) Po raz drugi miałam przyjemność skorzystania z usług Schewe w Gdańsku. Jeśli... Monika Nie polecam (1) A co się stało z waszym ultra dobrym autem fiatem tipo ? Dlaczego nie ma już... Damian Schewe auto -blacharnia ,lakiernia (1)  354176Autor: MichałOpinia:Pozytywna Profesjonalna obsługa, minimum... Michał Najlepszy serwis - polecam każdemu (1) Trafiłem do warsztatu Pana Grzegorza z polecenia. Już teraz wiem, że będę... Honda Nigdy więcej (3) Odpuszczę sobie czas oczekiwania na usługę - jest okres urlopowy, może... Olo NAJLEPSZY SERWIS (1) Polecam wszystkim serwis Schewe na ul. Kartuskiej. W skrócie Gabriela Ł. Nie polecam (1) Nie polecam, a wręcz serdecznie odradzam, jeśli miałbym kogos wykończyć... Rycu5 Rewelacja! (1) Gorąco polecam Schewe - centrum obsługi samochodów. Rzetelna praca,... Grzegorz Król Asmin - opinia (3) Większej masakry nie widziałem. Najgorszy warsztat w Gdańsku. Przestrzegam... Asmin nowa jakosc, super ceny (1) Zakupilem samochod dostawczy Fiat Ducato do mojej firmy i dzieki bardzo... zadowolony Klient Serwis w Gdańsku (1) Potwierdzam. Ostatnio wiele się zmieniło. I obsługa, i jakość naprawy, i... tik Wyjątkowa obsługa . (1) Wybraliśmy się z małżonką po zakup używanego Fiata Panda do salonu . Jesteśmy... Krzysztof jest ok (1) Jestem zadowolony z freemonta podczas zakupu jak i z serwisu schewe fiat... piotr ciekawe (1) Jestem ich klientem od dawna i tak z ciekawości dzisiaj zaczełem czytać sobie... ERYK jest ok (3) Serwis na poziomie , serwisuje Range rovera mialem obawy czy potrafia ale... marcin źle, gorzej, tragicznie (3) Żałuję, że kupiłem Fiata. Samochód psuje się prawie od pierwszych dni. Serwis... gilbert nie polecam (3) kupilem u nich auto i tak z klucza robiłem serwisy. do pewnego momentu........ Łukasz