Senso

Fryzjerzy

Gdańsk, Franciszka Hynka 65

WW - opinia (1) Świetna obsługa, jakość na najwyższym poziomie. Jestem zachwycona efektem,... WW Ciężko się umówić... (2) Byłam bardzo zadowolona z usług Kordiana, superfryzjer, ale ciężko się umówić... Asia ela - opinia (1) mega drogo!!! Za podcięcie włosów 12 letniego dziecka zapłaciłam 90 zł!!! ela
Totalna porażka.... (1) Wizyta umówiona na 13:30, przyjechałam 5 minut przed czasem. Jedna z... KOMPLETNE NIEPOROZIMIENIE !!!! (1) Fryzjera poleciła mi koleżanka, czas oczekiwania na wizytę blisko dwa... Katarzyna Mieszane uczucia (1) No ja nie do końca jestem zadowolona. Poszłam do salonu pokierowana... Aga Małgosia Mistrz (1) Polecam wszystkim ! Małgosia jak nikt zadba o włosy realizując przy twoje... Alina polecam!!!! (1) Polecam Panią Małgosie. Dobre ścięcie to takie jak wstajesz rano używasz... kk Pani Magda! (1) bardzo zadowolona jestem z Pani Magdy strzyzenia. Wlosy swoetnie sie ukladaja... stala klientka Pierwsza wizyta (1) Byłam pierwszy raz tydzień temu, zachęcona pozytywnymi opiniami. Nie żałuję.... Ewa Polecam!! (1) Fantastyczny salon, świetne kosmetyki. Do koloryzacji sauna na włosy, która... ML Jestem zachwycona (1) Nie jestem zwolenniczką wystawiania opinii jakichkolwiek...natomiast po... Justyna Kama - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług salonu. Pani Małgosia naprawdę zna się na... Kama Fryzjer godny polecenia (1) Bardzo przyjazna atmosfera oraz świetny Personel pozwala poczuć się w tym... Ka Polecam! (1) Jestem meega zadowolona, a rzadko się to zdarza...Przede wszystkim okazuje... Agata Pani DARIA - profesjonalna, usmiechnięta, potrafi doradzić (2) Skusiłam się, już drugi raz, na zabieg Olaplex w salonie Exquis. Tym razem... Alicja polecam wszystkim! (1) Polecam serdecznie salon Senso . Świetna atmosfera ,profesjonaliści.Chodze do... Danuta Pełen profesjonalizm... (1) ..zaangażowanie, kreatywność, idealne cięcie, kolor, to wszystko w pięknym... BB polecam serdecznie:) (1) Polecam w 100%, bardzo mila atmosfera i profesjonalna obsługa!:) Asia Super! (1) Wreszcie fajny punkt fryzjersko-kosmetyczny na Zaspie. :-) Miła atmosfera,... Kasia