Senso

Fryzjerzy

Gdańsk, Franciszka Hynka 65

Super salon! (1) Polecam salon. Do pani Małgosi chodzę od lat wcześniej w "starym"salonie i... Martyna Pozytywne zaskoczenie (1) Jestem posiadaczka falowanych puszacych sie wlosow, z ktorymi wiekszosc... Aleksandra Polecam pania Darie !!!! (1) Jestem w szoku ! Odwiedziłam wiele salonów fryzjerskich . Ale nigdy nie... Paulina
Pani Daria 100% profesjonalizmu (1) Bylam u P.Dari nie raz i ciagle Mnie zaskakuje swoj kreatywnoscia i pomyslami... Marta zadowolona ! (1) Bardzo dobrze dobrany kolor. Włosy wyglądają bardzo naturalnie. podcięcie... Agnieszka POLECAM POLECAM POLECAM! (1) Polecam Panią Małgosię, koloryzacja, strzyżenie, stylizacja, pielęgnacja... aN super (1) polecam panią Małgosie super fryzjerka za każdym razem jestem bardzo... ola POLECAM (1) Do Pani Justyny chodzę od kilku lat , dzięki Pani moje włosy są odżywione i... Iwona Porazka (1) Zdecydowanie nie polecam. Fryzjerka zrobila calkiem inaczej niz byly... B. Kasia - opinia (1) kierowana opiniami na trojmiasto.pl umówiłam się do P. Małgosi na farbowanie,... Kasia SUPER!!!...jestem mile zaskoczona:) (1) Dziekuję p. Justyno...dawno nie czułam sie tak wspaniale po wizycie u... biedrona swietna fryzjerka (1) Chodze do pani Malgosi juz od dawna,moge szczerze polecic wszystkim... Skuda Super! (1) Polecam! Byłam 2 razy, w tym za pierwszym razem korzystałam z kuponu, za... Ania Polecam (1) Skorzystałam z usług salonu posiadając kupon GROUPON. Jakość obsługi na... Mimi Nie polecam!!! (5) Byłam ostatnio u p.Roberta,niestety usługa nie do końca mnie... Zawiedziona polecam warto (1) polecam warto iza Rewelacja (1) Korzystałam już kilkakrotnie z usług tego salonu i wiem, że już pozostanę... Majka Miło i profesjonalnie (1) To miejsce poleciła mi koleżanka. Nie lubię zmieniać fryzjera ale tym razem... Anna sympatycznie i profesjonalnie (1) miałam okazje być dziś pierwszy raz w tym salonie,szczerze polecam,mila i... k polecam (4) Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie,piekne wnetrze,mila i ciepla... Kasia