chętna do gry w siatkówkę (1) hej, mam 20 lat i mieszkam na żabiance, chętnie dołączę się do grupy, która... esemesik siatkówka-turniej (1) Pierwszy turniej siatkówki w Karczemkach udany.Zapraszamy na następny. adam Siatkówka na Witominie (2) Są wolne miejsca w zespole siatkówki w SP nr 7 Gdynia Witomino. Zajęcia... mazmaria
siatkowka czwartki (3) w czwartki godz 18w gimn nr 24 we wrzeszczu gramy w siatkowkke chetnych... lonia siatkówka (2) zapraszam we wtorki o 19 do gry w siatkówkę na poziomie amatorskim w... adam Szukam koleżanek do amatorskiej ( takiej naprawdę amatorskiej :P ) siatkówki z Gdańska :) (38) Dziewczyny ! Macie czasem tak że nudzi wam się w domu ale niekoniecznie... Jam :P Siatkówka w gdańsku (2) Czy zna ktoś jakieś miejsca gdzie można amatorsko pograć w siatkówkę? jestem... DOROTA siatkówka wrzeszcz- legionów (2) hej, mieszkam w okolicy al. legionów we wrzeszczu, może gdzieś w pobliżu... Magda potrafisz i chcesz grać? (16) Poszukuję jak w temacie do sporej dawki grania, zajęcia w Sopocie i Gdańsku... Jaro AMATORSKA DRUŻYNA SIATKÓWKI GDYNIA (12) Cześć planuję zebrać chętnych ludzi, którzy lubią spędzać aktywnie czas, i... agata AMATORSKA DRUŻYNA !!! (114) Zbieram ludzi, którzy wcześniej grywali lub trenowali i chcą się pobawić w... matee Chętnie się dołączę, weekendy rano (1) Poziom przyzwoity, paulina_darcy@o2.pl Paula Dwie osoby chetne do gry, GDAŃSK , szukamy grupy... (1) Dzien Dobry , para szuka sekcji Siatkowki w Gdansku ,gramy czysto amatorsko... Mateusz Siatkówka amatorska Gdynia (3) poszukujemy chętnych do amatorskiej gry w siatkówkę, jesli znasz co najmniej... TomD Siatkówka (7) <strong>Siatkówka</strong><br />Cześć! Poszukujemy chętnych... Marta Gdynia siatka wtorki (6) Witam, mamy 2 wolne miejsca na siatkę w Gdyni. Gramy we wtorki 20 -22.... tom Amatorska siatkówka w centrum Gdyni od października (2) Zbieram chętnych do grania w czwartki na 20.30 w centrum Gdyni. Zapytania... michał siatka gdansk (1) chetni do gry amatorskiej w siate w gdansku piszcie.. gg25413158 ilona siatkowka Sopot -- 2 x wolne miejsce (1) Czesc, Poszukuje 2 osob do gry w siatkowkę w Sopocie. Poziom dobry. Gramy... tomekbart Kluby siatkarskie w okolicy Gdańska (5) Mam pytanie. Czy znacie jakieś kluby siatkarskie, w których można zacząć... Michal