Siatkówka, poziom dobry (1) Witam Jeśli ktos ma ochotę zagrać w najbliższą sobotę (Gdańsk, Wrzeszcz) to... Kamil Szukam miejsca do grania (poziom dobry) (3) Chcialbym dolączyć się do jakiejś ekipy i wrocić do formy, przez większość... Piotr Liga Amatorska (3) Czy ktoś się orientuje, czy w trójmieście działa jakaś amatorska liga... Dorota
hejka (7) Poszukujemy osób grających w siatkówce do których możemy się dołączyć.Gram od... Angelika199220 Poszukuje (4) heyka jeśli ktoś chcę grać a nie ma drużyny to zapraszam do mojej drużyny... Angelika199220 Siatkówka na Witominie (1) Organizujemy grupę do rekreacyjnej gry w siatkówkę w ramach programu "Otwarta... MM Siatkówka- szukam grupy! (7) Szukam grupy grającej w siatkówkę, najlepiej w Gdańsku. Z chęcią bym... monia1578 Siatkówka na plaży (14) Czy znalazł by się ktoś chętny do gry w siatkę na plaży - Jelitkowo. Fajnie... Magda Siatkówka - poniedziałki, Sopot Główny (1) Cześć, szukam osób do grania. Spotykamy się w poniedziałki, sal blisko... Konrad Turniej zespołów mieszanych 21 września Gdynia Pogórze (1) Rozpoczęcie sezonu turniejowego - 21 września Zapytania, zgłoszenia... Kr plazowka w n.p. Jelitkowie? (4) przyjezdzam w przyszlym tygodniu (29/7 - 4/8) na krotki urlop do trojmiasta i... AgnieszkaG Siatkówka Plażowa (1) Hej chętnie również pogram w siatkę na plaży popołudniami czasami w dzień... damianosball siatkówka w Gdańsku (1) Witam, chciałbym dowiedzieć się, ćwiczysz, czy chcesz teraz i czy można u was... VITEK Liga Światowa (8) Orientujecie się gdzie kupić bilety na ligę światową? Chciałem kupić i jechać... Mirek Siatkówka na plaży w Gdyni (1) Witam, Chciałbym się dowiedzieć jaka jest możliwość grania w siatkówke na... nowy plażówka (1) hejka , ktos chetny aby w wakacje pograc w gdyni na miejskiej w plazówke (... aaggaaa siatkówka od podstaw dla 30-latka - czy to możliwe? (8) Cześć! Chciałbym nauczyć się grać w siatkę. Nie miałem za wiele styczności z... sdera Dziołchy ! A może siatkówka na plaży ? :) (3) Co myślicie nad tym aby od czasu do czasu późnym popołudniem popykać sobie... :) Siatkówka (3) Gdzie w Gdyni można pograć w siatkę, amatorsko ? - kobiety 20-25 lat,... gdynianka Siatkówka środa 20:30 Gdańsk Przymorze (1) Witam, w miesiącu czerwcu, w środy w godzinach od 20:30 do 22:00 są 2 wolne... mikeman