Chętnych na gre w siatkowke (1) Witam,chciałbym uzbierac kilka osob do pogrania,a moze nawet na start po... Mati Szukam grupy w Gdańsku, gra amatorska (6) Od niedawna mieszkam w Gdańsku i bardzo chętnie pograłabym w siatkówkę. Gram... Karolina Szukamy chetnych (1) Witam, grupa amatorska gra co poniedzialek na ulicy Reja w Gdańsku o 20:30.... Paweł
gra w siatkówkę (5) chętnie z moją przyjaciółką pogramy w siatkówkę, możemy gdzieś dołączyć? Kasia Turniej (3) Organizujemy turniej siatkówki amatorskiej w Szemudzie.Zainteresowane drużyny... adam siatkówka trójmiasto (2) Hej, szukam jakiejś ekipy, do której mógłbym dołączyć, jak coś proszę o... autor Pilne - poziom DOBRY !!! sala 22.01.2013 godz. 21.00 Gdańsk, Przymorze (6) szukamy chętnych do gry... najlepiej 4-5 osób :) Łukasz Siatkówka - poniedziałek, środa 20:00, Gdynia, L. Staffa (1) Jak w temacie. Zespół Szkół nr 10. Duża sala. Grupa wiekowa 30 - 50. Poziom... user_138622858311 Szukam chętnych do gry - poziom zaawansowany (1) Więcej info na maila - keyccee@interia.pl keyccee Siatkówka Gynia - poziom zaawansowany (3) Szukam 3-4 osób, które potrafią grać w siatkówkę. Więcej info na maila... keyccee siatkówka (1) Witam wszystkich.poszukuję drużyny do której mógłbym dołączyć do gry w... marcin Poszukiwany trener do damskiej drużyny studentek (1) Poszukujemy trenera/ trenerki do damskiej drużyny WZR UG Gramy w rozgrywkach... m.shayner@wp.pl szukam druzyny - poziom zaawansowany (1) Jak w temacie, szukam druzyny z ktora mozna pograc na wysokim poziomie. Przez... 150 siatkowka (1) Jestem chetna do gry w siate w trojmiescie jak by byli chetni prosze o... agnieszka Siatkówka (3) Z chęcią dołączę do jakiejś grupy. Poziom średni, nie zawodowy :). Czekam na... til Siatkówka Gdynia poziom średni (1) Potrzebujemy 3-4 osób więcej info na maila brykas@wp.pl Kasia Siatkówka - zbieram dwie drużyny. (1) Witam, poszukuję 10-12 osób do pogrania w piłkę siatkową w szkole... ninka0905@gmail.com Gdańsk - Złota Karczma /poziom dobry/ (7) Gramy w poniedziałki 20:00-22:00 i czwartki 18:00-19:30. matee Siatkówka - Gdańsk Jasień, niedziela godz.17:00 (1) Witam :-) Zbieramy stałą ekipe do gry w siatkówkę. Osoby, które mają choć... anioleczek szukam grupy (3) Cześć, jestem Paweł. Szukam grupy grającej w siatkę, do której mogę się... Paweł