ekipa poszukiwana (4) Cześć wszystkim. Chętnie dołącze się do zgranej ekipy grającej w siatke. Mój... Adam siatkówka (5) Witam wszytskich od niedawna mieszkam w Gdańsku i bardzo chętnie pograłbym... adam Siatkówka Gdynia lub... (101) hej! ile osób byloby chętnych na siatkówkę w Gdyni? Ewentualnie polecie jakiś... nowAcjuszka
siatkówka Gdynia poniedziałek 18:30 (5) poszukujemy 2-3 osób chetnych do gry rekreacyjnej, zaangażowanej... koszt- ok... brykas Siatkówka Gdynia (7) Witam, szukamy chętnych do gry w siatkówkę w Gdyni po godzinie 18.30. Nie... Kamila Gra w siatkówkę (15) Hej! Czy gra ktoś może w siatkówkę w Gdańsku? I istnieje możliwość... Iza Gdańsk Siatka (4) wiem przejrzałam tematy i były już takie ale jakoś umierały. Ludzie... user_13769366478 Siatkóweczka w Gdańsku (1) Hej, czy ktoś przypadkiem nie poszukuje człowieka do gry w siatę w tygodniu... Magda siatkówka (1) Cześć Szukam możliwości pogrania w siatkówkę. Najchętniej wtorek wieczorem.... Aneta Siatkówka dla kobiet - SOPOT - Zapraszamy!! (1) Poszukujemy dziewczyn/kobiet chętnych do gry w siatkówkę. Gramy w każdy... Garcija siatkówka gdynia wtorek (1) Zwolniło się nam jedno miejsce i poszukujemy chętnego/chętnej. Gramy we... tom siatkówka w Chłodniczaku lub gdziekolwiek w Gdyni (2) Witam Mam pytanie - czy w jest jakaś zorganizowana grupa grająca w... Bartek SIATKÓWKA - szukam chetnych do gry (1) szukam chetnych do gry w siatkówke na sali gimnastycznej w gdańsku. Wiecej... ks szukam ekipy grająca w czwatrki wieczorem w SIATKÓWKE (1) Witam Mamy dość zgraną ekipe która od jakiegoś czasu gra w siatkówe ale w tym... kamil Siatkówka Gdynia (2) Witam Mam pytanie - szukam zorganizowanej grupy grającej w siatkówkę... Bartek Szukamy dwóch-trzech dziewczyn (7) Jak w temacie, szukamy dwóch, może trzech dziewczyn, które potrafią grać w... Krzysiek_ turniej lub liga amatorska (1) Zapraszam do wspólnej organizacji turnieju lub ligi siatkówki... adam ME Siatkówka - jak kupić bilet? (3) Witam! Widziałam dużo ogłoszeń , w których ludzie sprzedają bilety na mecze... Ania Kto chętny iść dziś na mecz ME w siatkę?? szybko! (1) Mam 2 bilety na mecz Mistrzostw Europy Polska - Turcja dziś na Ergo Arenie, a... iwa1990 Siatkówka na sali (14) Czy jest, gdzieś możliwość dołaczenia do grupy grającej w siatkówkę na sali? anioleczek