Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

witam, a ma ktoś może namiary na jakąś legalną firmę chałupniczą i czy znaćie firmę emi mand? z góry dziekuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Ja też proszę namiar na pewne chałupnictwo. Mail: kasiax94x@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Pewnie kolejny głuchy telefon i firma widmo :-(( Jak już ktoś wcześniej napisał: 'jeszcze chyba nikt nigdy nie zarobił na skręcaniu długopisów !!!' Chińczyki czy Wietnamce robią je w ekspresowym tempie i na masową skalę (widziałem niedawno długopisy zdaje się w Tesco za 0,80 gr / szt.), więc po co mieli by je robić Polacy (przepraszam za uogólnienie - bezrobotne mamy) na własnej działalności czy 'smieciówce' skoro koszty stanowiska pracy są zbyt wysokie, a tempo pracy potencjalnych 'pracowników' będzie zawsze 2-3 x wolniejsze od taniego wyrobnika z ChRL ?? Ile jeszcze można ten temat ciągnąć, ech...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Cześć Kan czy mozesz podac namiary na tą firme bo jestem zainteresowana e-mail diana.zmudzin@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Jeśli można ja też poproszę: magda.kamrad@buziaczek.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Art, ja również proszę o namiar na pewne chałupnictwo, z góry dziękuję. alex_ae21@o2.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Hej !!! Ja też bym chciała poznać tą legalną firmę!!! Jeżeli byś mogła to poślij mi dane na e-mail: efrainka@wp.pl.... Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Jeżeli Pani ma namiary na tą firmę legalną to proszę o wysłanie mi na ten e-mail: paulinka_1994_15@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

jeżeli istnieje uczciwa firma chałupnicza to również proszę o namiar
k.a.s.k.a.1.8@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam.
Też prawie dałam się nabrać na to oszustwo.

Widzę, że dużo osób prosi o namiary firmy, dzięki której naprawdę da się dorobić trochę pieniędzy.
Ja również bardzo proszę o namiary takiej legalnej i sprawdzonej firmy. Oto mój mail: gosia2@vp.pl

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Czy mogłabyś wysłać mi także jakiś namiar na chałupnictwo?? Byłabym bardzo wdzięczna. Z góry bardzo ci dzękuję :) paulinka10111@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Proszę podaj namiary na firmę gdzie dorabia znajoma, mój email madziaw78@o2.pl. Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Czy mógłbyś/mogłabyś podać mi namiary na firmę w której pracuje twoja znajoma? mój maila to martusia1997@gazeta.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam, dostałam dokładnie taką samą odpowiedź. sprawdziłam firmę na http://stat.gov.pl/regon/ okazuje się że adres firmy to UL. JULIANA TUWIMA 4 , SŁUPCA i jest oddalony od adresu podawanego przez pracodawcę o 24km i znajduje się w całkiem innej miejscowości.
Data rozpoczęcia działalności ** 2014-05-01
Data wpisu do REGON 2014-04-09
czyli jest to nowo założona firma. a co więcej jako działalność jest podane "wydawanie książek"
Podejrzewam ze ta firma to fikcja. A poza tym dlaczego nie wystarczy kontakt meilowy w sprawie oferty pracy? tylko jakieś namawianie na znaczki itp? ta jedna kartka którą otrzymałam mogła bez problemu zostać wysłana meilem. A co więcej nikt nie odbiera telefonu w tej firmie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

bardzo proszę o namiary na uczciwą firmę chałupniczą mój mail 27052@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

proszę o podanie namiarów na tą firmę. Z góry dziękuję. Mój e-mail maj2705@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witaj czy mogę również prosić o namiar tej firmy która zleca skladanie długopisów w której pracuje Twoja koleżanka.Mój emalia marysia56@poczta.onet.eu Pozdrawiam i dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Może to KANt i wyzysk ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Ja też proszę namiar na pewne chałuonictwo. Mail: zuzkin@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Ja też poproszę o taki namiar. Balbi.ko@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak daleko dojeżdżacie do pracy? (22 odpowiedzi)

Ciekawi mnie jak daleko dojeżdżacie lub jesteście w stanie dojeżdżać do pracy? Czy szukacie pracy...

Praca za granicą, czy są sprawdzone oferty? (37 odpowiedzi)

Od paru dni szukam pracy za granicą. Ofert jest pełno ale jak szukam opinii o konkretnym...

Praca za granicą dla elektryków, ślusarzy, spawaczy (3 odpowiedzi)

Marine Ship Service jest dynamicznie rozwijającą się firmą, poszukujemy pracowników na...