Kasia - opinia (2) Corka chodzi do wiewiorkiod 3r.ż. obecnie ma 7... Leczylysmy prochnice na... Kasia Brak podejścia do dzieci i niewiedza (1) Niestety, miejsce, które jest przeznaczone do leczenia zębów u dzieci, w... Kasia Mega zadowolona Mama (1) Czytałam opinie na trójmieście i Facebook, zaryzykowałam B
Stanowczo odradzam do czasu zmiany postawy pomocy stomatologicznej. (5) Młoda Pani doktor z dużym wyczuciem, opanowana i widać ,że ma serce na dłoni... Barbara dentysta WIEWIÓRKA w Gdyni - odradzam (46) Byłam z 20 miesięcznym synkiem na WIZYCIE ADAPTACYJNEJ. Polegała ona na tym,... BaSiA12 Wiewiórka Gdańsk - wyimaginowana próchnica! (9) Wszystkim rodzicom odradzam wizytę w tym gabinecie. Byłam z dzieckiem na 2... Mama 3-latka :) juz nigdy (1) Byłam dziś ,fakt moje dziecko darło się w niebogłosy przez co to co... wściekła WSPANIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Dr.Agnieszka Szpadzińska. Bardzo kompetentna i profesjonalna ortodontka. Miła... ZAKOCHANY Wiewiórka to teraz Krokodyl ;) (1) Prawdziwy Krokodyl :), do niedawna pracowała tam pani dr. Piosik i wg naszej... Tomasz super (1) bardzo miły i fachowy personel- pani doktor z dużą doza cierpliwości.... mama Przestrzegam przed partaczami (1) Witam odradzam wizytę w wiewiórce .Córeczka rok temu miała naprawiany ząb... gramze Polecam (1) Bardzo profesjonalnie, zaskakuje podejście do dzieci i do rodziców także -... Joanna stomatologia dziecięca z wyżej półki (1) Zdecydowanie polecam wszystkim rodzicom, którym zależy na jakości usług oraz... Kasia mama Kajetana Zdecydowanie polecam (1) Akurat trafiłam do dr Piesik z 6-latką. W skrócie: po wielu wizytach w innych... Annula Zadowolona pacjentka (1) Chciałabym t ą drogą bardzo podziękować i wyrazić uznanie, za podejście do... Monika Zawadzka wyciągają kasę - astronomiczne ceny! (2) Poszłam z moim synkiem do Wiewiórki w Gdyni na Warszawskiej - skarżył się na... Magdalena Necel